Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. son bölüm tamamı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölümünde Hızır'ın boğulma sahnesi damga vurdu. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler oldu? Hızır'ın hayatı tehlikede! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hızır'ın hikayesini çarpıcı bir şekilde ekrana taşıyan dizinin bu haftaki bölümünde hapse giren Çakırbeyli'ye koğuşta da rahat yok: Önce koğuşu değiştiriliyor, ardından ölümle burun buruna geliyor...

Giriş Tarihi: 7.10.2015 11:22 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 14:05
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. son bölüm tamamı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin bomba dizisi izleyici tarafından büyük ilgi görüyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 5.BÖLÜM

Bir devlet adamını gözünü kırpmadan öldürdüğü zannedilen Hızır Çakırbeyli yaptığı güç gösterisi ve korkusuzluğuyla eskisinden daha çok tehlike arz eden birine dönüşür.

EDHO 6. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE!

5. SON BÖLÜM TAMAMI - İZLE!

Artık nefes alması bile Ünal Kaplan'ı ve masasındakileri tedirgin eder. Ailesinden bildiği insanların onun için kurduğu pusular hapiste de huzur vermez. O'nu koruyup kollayan Şahin Ağa'nın yanından alınıp başka bir koğuşa geçirilen Çakırbeyli'yi zor zamanlar bekler.

Ayrıca sevdiği kadın Nazlı da Çakır'ı bir oyunun içine sürükler; çünkü karnındaki çocuğu korumak için tek çaresi sevgilisine onun düştüğünü söylemektir. Hapisteki kocasının hasretini çeken Meryem Çakırbeyli bu oyuna inanır ve bir nebze olsun rahatlar.

Bu sırada dışarıda ağabeyinin yerine Ünal Kaplan'ın masasına oturan İlyas'ın aldığı duygusal kararlar kaderini etkileyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, devlet adamı Nevzat Çankırı'nın ölümünden sorumlu olmakla suçlanır ve tutuklanır. Çok sevdiği ve saydığı Şahin Ağa karşılar Çakırbeyli'yi ceza evinde.Dışarıda ise işler veliaht olan İlyas'a kalır.

Masada abisinin yerine söz hakkına sahip olan, mantığından çok duygularıyla hareket eden İlyas aldığı tam yetkiyle cesur kararlar alır ve uygular.

Diğer tarafta Nazlı'nın karnındaki çocuktan kurtulmak isteyen Meryem Çakırbeyli'nin kurduğu plan işlemez. Bu olay Meryem'in aleyhinde bir duruma dönüşür. Çakırbeyli ailesinin güçlü kadınlarından olan Hatice, Nazlı'yı ve doğacak çocuğunu himayesi altına almış, aileye daha da yakınlaşmasını sağlamıştır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. son bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN