Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm fragmanı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlandığı günden bu yana izleyici tarafından büyük ilgi gördü. Yeni bölüm de neler olacak? Hızır Çakırbeyli eskiden dost bildiği düşmanlarına sonbaharı yaşatmak üzere iki ay kaldıktan sonra cezaevinden çıkar. Ama Hızır için Ünal Kaplan’ın masasında dönen olaylardan daha büyük bir sorunu vardır.

Giriş Tarihi: 11.10.2015 13:04 Güncelleme Tarihi: 11.10.2015 13:13
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm fragmanı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin reytinglere hükümdar olan dizisi 13 Eylül Salı akşamı evlere konuk olacak...

"Namını kaybedersen her şeyini kaybedersin!"

EDHO 6. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 6.BÖLÜM

Hızır Çakırbeyli eskiden dost bildiği düşmanlarına sonbaharı yaşatmak üzere iki ay kaldıktan sonra cezaevinden çıkar. Ama Hızır için Ünal Kaplan'ın masasında dönen olaylardan daha büyük bir sorunu vardır.

Bu da Adaletine inandığı Şahin Ağa'nın kardeşi İlyas'la ilgili vereceği hükümdür. Mahreme uzanan el mi yoksa o eli büken mi nasibini alacaktır bu hükümden? Sözde demokrasiden yana Ünal Kaplan ise Şahin Ağa'nın önderliğinde kurulan mahkemeye tepkilidir.

Babasının annesinden başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen Zeyno da bu durumu kabullenecek gibi değildir. Hızır hapisliğinden kurtulmuştur kurtulmasına ama evdeki gerilim yüzünden huzuru dışarıda da bulamaz.

Yayın Tarihi : 13 Ekim 2015 / Salı
Yayın Saati : 20.00

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 5. BÖLÜM DE NELER OLDU?

EDHO 5. BÖLÜM TAMAMI - İZLE!

Bir devlet adamını gözünü kırpmadan öldürdüğü zannedilen Hızır Çakırbeyli yaptığı güç gösterisi ve korkusuzluğuyla eskisinden daha çok tehlike arz eden birine dönüşür. Artık nefes alması bile Ünal Kaplan'ı ve masasındakileri tedirgin eder. Ailesinden bildiği insanların onun için kurduğu pusular hapiste de huzur vermez. O'nu koruyup kollayan Şahin Ağa'nın yanından alınıp başka bir koğuşa geçirilen Çakırbeyli'yi zor zamanlar bekler. Ayrıca sevdiği kadın Nazlı da Çakır'ı bir oyunun içine sürükler; çünkü karnındaki çocuğu korumak için tek çaresi sevgilisine onun düştüğünü söylemektir. Hapisteki kocasının hasretini çeken Meryem Çakırbeyli bu oyuna inanır ve bir nebze olsun rahatlar. Bu sırada dışarıda ağabeyinin yerine Ünal Kaplan'ın masasına oturan İlyas'ın aldığı duygusal kararlar kaderini etkileyecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. bölüm fragmanı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN