Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye seçimi A Haber ve ATV'den öğrendi!

Giriş Tarihi: 2.11.2015 17:30 Güncelleme Tarihi: 6.11.2015 04:48
Türkiye seçimi A Haber ve ATV'den öğrendi!

Türkiye’nin sandık başına gittiği tarihi 1 Kasım seçiminde izleyici nabzı Atv - A Haber ortak yayınında tuttu.

1 Kasım 2015 tarihli reyting ölçümlerine göre; seçim özel yayınları ile atv ve A Haber tüm kategorilerde seçim gününün en çok izlenen televiyon kanalı ünvanına sahip oldu.

Türkiye'nin iki dev televizyonunun güçlerini birleştirdiği yayın saat 17.00'yi gösterdiğinde Cem Öğretir ve Nihan Günay'ın moderatörlüğünde başladı. Yurt geneline yayılmış geniş muhabir ağı ile seçim atmosferi aktarılırken, en doğru ve güncel seçim sonuçları anlaşılır grafikler ile ekranlarda yer buldu. Deneyimli , uzman isimler de tarihi seçimi sıcağı sıcağına yorumladı.

ADİL GÜR SONUÇLARI SAATLER ÖNCE A HABER VE ATV EKRANINDA VERDİ

Partilerin oy oranlarını en doğru tahmin eden A&G Araştırma Şirketi'nin Başkanı ve A Haber Araştırma Danışmanı Adil Gür de yayında 500 kişilik ekibi ile nabzı tuttu. Tahmini seçim oranları canlı yayında ekrana gelirken, Türkiye kesin sonucu ilk kez Atv - A Haber ortak yayınında öğrendi.

Tarihler 2 Kasım'ı gösterdiğinde ise ekranda Salih Nayman ve Murat Gener vardı. Resmiyet kazanmamış kesin sonuçlar sabahın ilk ışıklarına kadar uzman konukları ile analiz edilerek, karşılaştırmalı grafikler ile ekranlara geldi.

Sahada ve kamera arkasında görev alan deneyimli ekibi, Avrupa'nın en büyük video duvarı, yine Avrupa'nın dört bir yanına yayılmış muhabir ekibi ve güçlü haber merkezi ile halkın iradesi en hızlı ve doğru şekilde ekranlara yansıtılırken Türkiye seçimini yaptı ve seçimi atv ve A Haber'den izledi.
Gece boyu Atv- A Haber stüdyoları önünde toplanan binlere ve bu ekranı tercih edenlere sonsuz teşekkürler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye seçimi A Haber ve ATV'den öğrendi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN