A Haber 'Sansür'e rağmen yine zirvede

A Haber 'Türkiye'nin En Çok İzlenen Haber Kanalı'... A Haber ailesi olarak bu onurlu ünvanı tam 11 aydır gururla üzerimizde taşıyoruz. Üstelik bu başarıyı gerek RTÜK gerekse de YSK imzalı 'SANSÜR' girişimlerine rağmen sürdürüyoruz.

Giriş Tarihi: 1.12.2015 17:11 Güncelleme Tarihi: 1.12.2015 18:14
A Haber 'Sansür'e rağmen yine zirvede

A Haber 2011 Nisan'ında kuruldu. Bu bir devrimdi. O günden sonra haber televizyonculuğunun da televizyon haberciliğinin de tanımı değişti. Konuşulmayanlar konuşuldu, söylenmeyenler söylendi. O güne kadar birileri, millete 'Unut, Hatırlama, Sus!" diyordu. A Haber 'Unutturmamayı, Hatırlatmayı, Susmamayı' seçti. Ve ceza yağmuru başladı.

A Haber kurulduğu günden bu yana tam 157 ceza aldı. Bu rekordu. Bu ekran kurulduğu günden bu yana tam 111 saat 36 dakika boyunca karartıldı. Elbette bu da bir rekordu.

Ama tüm sansürlere, karartmalara en güzel yanıtı #ahaberimedokunma diyen milyonlar verdi.

TURKUVAZ Medya Grubu'nun en genç üyesi A Haber, Kantar Media Kasım Ayı ölçümlerine göre 'Tüm Kişiler Tüm Gün' kategorilerinde bütün rakiplerini geride bırakıp yine BİRİNCİ oldu.

1 Kasım seçimlerinin hemen sonrasında, "Olumlu ya da olumsuz haberler yaptınız!" gibi haksız gerekçelerle, "Başbakan'ı - Cumhurbaşkanı'nı yanına çıkardınız" gibi eşine rastlanması mümkün olmayan nedenlerle tam 60 defa yayını durdurulan ve en yenisi 35 yıl öncesinden kalma belgeselleri yayınlamak gibi çağ dışı uygulamalara maruz kalan A Haber'in bu başarısı bile gösteriyor ki millet, millilik ilkesinden bir an dahi olsun taviz vermeyen A Haber'i izlemeye devam ediyor.

Bugüne dek birinciliklerini mütevazılığından ödün vermeden sade mesajlarla duyuran A Haber ailesi ise bu kez sesini daha gür çıkarıyor. Ve şairin de dediği gibi diyor ki;

Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak...

Halbuki; Biz sussak tarih susmayacak...

Tarih sussa hakikat susmayacak...

A Haber susmayacak!

Doğru bildiklerini söylemeye devam edecek!

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milli iradeden yana tavır almayı ve o tavrı korkmadan ortaya koymayı sürdürecek!

Çünkü biz Türkiye'nin En Çok İzlenen Haber Kanalı'yız...

Bizi BİRİNCİ yapan izleyicilerimize TEŞEKKÜRLERİMİZLE

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
A Haber 'Sansür'e rağmen yine zirvede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN