Türkiye'nin en iyi haber sitesi

39. son bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!

39. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul nefes kesmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 39. bölüm de yaşanacaklar izleyiciye heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizide Ertuğrul katil suçlamalarından kurtulmak için nasıl bir oyun düzenleyecek? Diriliş Ertuğrul yeni bölümde kan dökülecek. Noyan'ın planları obada karışıklığa neden olacak. Hayme Ana kendini siper edecek.

Giriş Tarihi: 21.12.2015 11:47 Güncelleme Tarihi: 22.12.2015 11:49
Diriliş Ertuğrul 39. son bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!

Diriliş Ertuğrul 39. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin sevilerek izlenen dizisi 39. bölüm de neler olacak? İşte çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümün tüm detayları...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 39.BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 39. BÖLÜM DE NELER YAŞANACAK?

Tuğtekin ve alplerinin katili olarak gösterilen Ertuğrul'u neler beklemektedir? Ertuğrul'un obadaki hainin Kocabaş olduğunu ortaya çıkarmak için yaptığı plan, Gökçe'nin her şeyi Tuğtekin'e söylemesiyle bozulmuştur. Noyan'ın en başından beri istediği olmuş, Kayı ve Dodurga boyları artık düşman hale gelmişlerdir. Gümüştekin ve Aytolun'un ihtirasları obayı gün geçtikçe tehlikeye sürüklemektedir.

Kayı ve Dodurga boyları arasında alevlenen düşmanlığı ve yükselen tansiyonu fırsat bilen Noyan, şimdi yeni planların peşindedir. Obadaki haini ortaya çıkarmaya çalışırken Tuğtekin ve alplerinin katili olarak gösterilen Ertuğrul'u neler beklemektedir? Kendisine isnat edilen suçtan dolayı yargılanmak için obaya dönen Ertuğrul'un büyük oyunu nedir? Tangut, peşinde olduğu sırrı öğrenince Noyan'a söyleyecek midir?

Hayme Ana, hayatını kimin için tehlikeye atar? Düğün için gün sayan Gökçe, son yaşananlardan sonra ne yapacaktır? Obada büyük bir sarsıntı meydana getirecek olan olay nedir? İşte 39 . bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul 39. son bölüm fragmanı - İzle!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 39. son bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN