Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!

Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin reyting rekoru kıran dizisinde neler olacak? 16. bölüm fragmanında Meryem hapishaneden çıkıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Mahmut tehlikeli bir oyunun içinde yer alıyor. Mahmut Şahin Ağa'yı sırtından vuruyor. Aksiyonun, hesaplaşmaların ve yeraltı dünyasında yaşanan olayların adresi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. bölümü ile kendi gününde kendi saatinde Atv ekranlarında olacak...

Giriş Tarihi: 21.12.2015 10:53 Güncelleme Tarihi: 22.12.2015 11:51
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizilerinden Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyici tarafından merakla takip ediliyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölüm de neler olacak?

EDHO 16.BÖLÜM FRAGMANI - İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 16. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Meryem'in tutukluluk günleri sona erer. Hızır Çakırbeyli bu ayrılıkla karısına duyduğu sevginin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha anlar. İçerde geçirdiği zaman Meryem'e çok şey katmıştır. Hayatına kaldığı yerden değil bambaşka bir sayfadan başlar.

Çakırbeyli Ailesi birbirine daha fazla kenetlenir. Meryem özürlüğüne, ailesine kavuşurken Nazlı yalnızlığına mahkum olur. Onu avutan şey ise çok yakında kucağına alacağı bebeğidir.

Sibiryalı Hızır'ın el koyduğu paraları geri ister; fakat masanın üyeleri paraların iade edilme fikrine itiraz eder. Bu itirazların arkasında Ünal Kaplan vardır. Hızır'ın devletle uzlaşma yoluna gitmesinden hoşlanmayan Ünal, Şahin Ağa'nın da bu işte parmağı olduğunu düşünür.

Mahmut'un yaşadığını da öğrenen Ünal Kaplan bu durumu lehine çevirir. Ünal'ın ölü tetikçisi Şahin Ağa'yı vurarak eylemlerini başlatır.

Yayın Tarihi : 22 Aralık 2015 / Salı
Yayın Saati : 20.00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı - İzle!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN