Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Friv ile Oyun Oyna - Hemen Tıkla, Oynamaya Başla!

Oyun Oyna - Friv oyunları arasından seçilen en iyi oyunlar, Sabah Oyun Oyna sitesinde listeleniyor. Ücretsiz ve dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyunlar, ertesi gün yerini daha farklı ve bir o kadar eğlenceli oyunlara bırakıyor.

Giriş Tarihi: 24.12.2015 11:02 Güncelleme Tarihi: 26.12.2015 11:39
Sabah Oyun sitesi, friv safasında ve diğer sayfalarda çocuklar için en eğlenceli oyunları sizlere sunmaya devam ediyor. Bu kategoriler arasında yer alan Friv sayfasından çocuklar için en güzel ve en eğlenceli flash oyunlara ulaşabilir, dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Genel olarak sitede ki oyunlar kendi içerisinde kategorilere ayrılıyor yalnız bunlar arasından en popüler olanlar Friv kategorisinde toplanıyor. İşte o oyunları oynamak alttaki görsele tıklayabilirsiniz.

Friv ve oyunlar hakkında:
Binlerce flash oyuna ücretsiz olarak internet üzerindeki farklı pek çok site aracılığı ile ulaşmak mümkün olur. FRİV, bu oyun kategorisinin başında kız oyunları gelir ve küçük çocuklar tarafından ilgi ile oynanırlar. Sürekli olarak da bir yenisi eklenen kategori, oyun açısından oldukça zengindir ve birbirinden farklı yüzlerce oyuna ulaşma imkânı vardır. Sadece kız oyunları olmasına rağmen fazla sayıda ilgi gördüğü için firmalar düzenli olarak bu kategoriye farklı isimlerde oyun çıkartmaktan geri kalmazlar. Durum böyle olunca da bu kategori içerisinde çok sayıda oyunu görebilmek mümkün olacaktır. Ücretsiz oynanan flash oyunlar, çeşitli reklam gelirleri elde ederek kazanç sağlarlar.

Kız oyunlarına destek sağlayan ve sürekli olarak yeni bir tanesini daha ekleyen firmalar arasında yerini alır. Ancak bazı oyunlar ve firmalar gibi, oyunun içerisini reklamla doldurmadığı için oldukça fazla ilgi görerek takip edilir. Reklamı sadece oyunun giriş kısmına koymayı tercih ettiği için kullanıcılar açısından zorluk oluşturmaz ve bu sayede daha çok beğeni toplamayı da başarmakta olan bir oyun yapımcısı durumundadır.
Friv oyun sitelerinin sayısının çok olması nedeni ile oyun severler pek çok adres üzerinden flash oyunlara ulaşmak konusunda zorluk çekmez. Alternatif fazla olduğu için herhangi bir adres üzerinden diledikleri şekilde oyun oynayabilir ve zaman geçirirler. Friv'in yapmış ve yayınlamış olduğu oyunlara da çeşitli oyun siteleri üzerinden ulaşmak mümkün olacaktır. Yüzlerce oyunu bulunan Friv bunlara her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek oyuncuların ilgisini üzerinde toplamayı sağlıyor. Ayrıca çeşitli konu ve içerikte hazırlamış olduğu oyunlar son derece başarılı bulunduğu için farklı şekillerde oyunlar çıkartmaktan da geri kalmıyor ve belirli zaman aralıklarında yeni oyunlar çıkartarak oyuncuların beğenisine sunuyor. Friv kategorisi altında bu oyunlara ulaşmanız mümkün olacak ve istediğiniz oyunları sınırsız şekilde oynamak tamamen ücretsiz. İndirme gibi bir gereksinim olmaması da oyuncular açısından çeşitli avantajlar sağlamış oluyor.

Bu gibi nedenlerden ötürü flash oyunlar günümüzde fazlası ile tercih edilen bir oyun kategorisi. Ayrıca boyutları da fazla büyük şekilde olmadığı için kısa zaman içerisinde yüklenerek direk olarak oynama imkânını sizlere veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Friv ile Oyun Oyna - Hemen Tıkla, Oynamaya Başla!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN