çöktü mü! Twitter'a neden girmiyor? - SON DAKİKA

Giriş Tarihi: 19.1.2016 10:49 Güncelleme Tarihi: 19.1.2016 11:05
Twitter çöktü mü! Twitter'a neden girmiyor? - SON DAKİKA

an itibariyle açılmıyor. Peki neden Twitter'a girmiyor? Neden açılmıyor? Kimse giremiyor mu? Dünya kaynaklı olan bu problem hakkında sizlere kısaca bilgi veriyoruz.

, Facebook gibi sosyal ağlar ile ilgili zaman zaman erişim problemi yaşandığını biliyoruz. Bu problemler çoğunlukla DNS kaynaklı oluyor. DNS kaynaklı bir problem olduğunda çeşitli işlemler yapılarak sitelere erişim sağlanabiliyor. Bu da bir kişi Twitter'a erişim yapamıyorken, diğer kişi rahatlıkla Twitter'da dolaşabiliyor anlamına geliyor.

Ama şuan karşılaştığımız durum bunların çok dışında ve çözüm için bizim yapabileceğimiz bir işlem bulunmuyor. Çünkü an itibariyle Dünya'nın hiç bir tarafından Twitter'a giriş yapılamıyor.

Bu konu ile ilgili henüz Twitter'dan bir açıklama gelmedi. Bu da problemin ne zaman çözüleceği hakkında akıllarda soru işareti bırakıyor. İnternet dünyası merakla bu problemin en kısa süre içerisinde çözülmesini bekliyor.

- Eğer siteye hiç giremiyorsanız farklı bir problem var demektir.
- Eğer siteye erişim sağlıyorsanız ama giriş yapamıyor, aşağıdaki ekranlarla karşılaşıyorsanız Twitter'ın teknik hatasından dolayı siteye giriş yapamıyorsunuz demektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter çöktü mü! Twitter'a neden girmiyor? - SON DAKİKA
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN