kapandı mı? Telefonlarda neden yazıyor?

Cep telefonunda neden yerine yazıyor? Avea kapandı mı? Akıllı telefonların ayarlarını değiştirmek gerekiyor mu?

Giriş Tarihi: 27.1.2016 10:43 Güncelleme Tarihi: 27.1.2016 10:46
Avea kapandı mı? Telefonlarda neden Türk Telekom yazıyor?
Dün itibariyle Türk Telekom tarafında yapılan toplantıdan sonra "Avea, TTNET ve Tivibu" markalarının birleştiği ve "Türk Telekom" markası altında hizmet vermeye devam edileceği açıklanmıştı.

Entegrasyon süreci hala devam ederken web siteleri ve çeşitli hizmetlerde yeni yüzüyle bizleri karşılamaya başladı. Bu yeniliklerin arasında telefonlarda ki "" yazısının değişmesi de bulunuyor.

TELEFONLARDA NEDEN TÜRK TELEKOM YAZIYOR?
Avea markası artık tamamen Türk Telekom olarak hizmet verdiğinden dolayı, hem telefonlarda bulunan operatör bölümü hem de bundan sonra çıkacak olan cep telefonu modelleri Türk Telekom markasıyla karşımıza çıkacak.

AKILLI TELEFONUMUN AYARLARINI DEĞİŞTİRMEM GEREKİYOR MU?
Avea'nın Türk Telekom'a geçmesiyle beraber cep telefonlarında herhangi bir ayar yapılmaksızın hizmet alınmaya devam edilebiliyor.

AVEA VE TTNET, TÜRK TELEKOM ÇATISI ALTINDA BİRLEŞTİ

2004 YILINDA ARİA-AYCELL BİRLEŞMİŞ, AVEA ORTAYA ÇIKMIŞTI
Aria-Aycell evliliği 2004 yılında 'Avea' adlı ana markasını yaratmış, Aria ve Aycell'in ayrı ayrı sürdürdüğü markalarının yerini Avea almıştı. Avea markası, Aria ve Aycell'in baş harflerinin arasına 've' takısının konması ile oluşturulmuştu.

İletişim operatörü Türk Telekom, entegrasyon sürecini tek marka ile devam ettiriyor. Avea ve TTNET markalarını 'Türk Telekom' markası altında birleştiren şirket, bu markaları artık kullanmayacak.

TÜRK TELEKOM'UN YENİ LOGOSU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avea kapandı mı? Telefonlarda neden Türk Telekom yazıyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN