kimdir? ( 2016 Ünlüler)

, 2016'nın başarılı yarışmacıları arasında bulunuyor. Birçok kişinin sadece oyuncu olarak tanıdığı Yunus Günçe, başka nelerle ilgileniyor? Günçe kaç yaşındadır ve kimdir gibi soruların yanıtını bu başlık altında bulabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 22.2.2016 17:14
Yunus Günçe kimdir? (Survivor 2016 Ünlüler)

Yunus Günçe kimdir?

, 1976 senesinde Almanya'da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. 2016'nın tanınan isimleri arasında yer almaktadır.

Türk sinema-dizi oyuncusu, sunucu, DJ ve komedyen olarak kariyerini sürdürmeye devam etmektedir.

Number One TV'da başlamış olduğu DJ'lik kariyerine Radio Hot'ta devam etmiştir. TRT 1 de Uçurtma adlı çocuk programı sunuculuğu yapmıştır. Hot TV'de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV'de devam etmiştir. TRT 1'de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır.



Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapan ve ayrıca pek çok markanın Reklam filmlerinde seslendirme yapan Yunus Günçe, Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol almıştır.

Hem Oyuncu, Hem DJ, Hemde Komedyen!

Türkiye'nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır.

Yunus Günçe, kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır. 2011 itibariyle CNN Türk'te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve modaratörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca TRT Spor kanalında Sporaktif programını sunmaktadır.

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izyelenleri ile buluşmaktadır.

Yunus Günçe hangi projelerde yer aldı?

Diziler

2008 : Rüzgâr
2007 : Gemilerde Talim Var
2006 : Candan Öte
2005 : Sihirli Annem
2005 : Savcının Karısı
2005 : aşk Her Yaşta
2004 : Görünmez Adam
2003 : Aşk Olsun
2002 : Bir Tatlı Huzur
2002 : Koçum Benim

Filmler

2004 : Hırsız Var
2002 : O Şimdi Asker

Programlar

Kariyeri boyunca çeşitli televizyon projeleri gerçekleştiren Yunus Günçe TRT Spor'da pazartesi, çarşamba ve cuma günleri devam eden farklı spor dallarını eğlenceli bir formatla sunmaktadır. Yunus Günçe ile Sporaktif halen güncel olarak yayınlanmaktadır.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunus Günçe kimdir? (Survivor 2016 Ünlüler)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN