atv VE SABAH BARRUS’UN ÖZEL DAVETİNİN “ANA MEDYA SPONSORU” OLDU!

Türkiye moda dünyasının genç markası Barrus, daha üç yılını doldurmadan Londra Moda Haftası’nda podyuma çıktı. Barrus’un Londra’da Rolls Royce merkezinde gerçekleşen özel davetinin Ana Medya Sponsorluğunu ise atv – Sabah üstlendi.

Giriş Tarihi: 23.2.2016 18:29
atv VE SABAH BARRUS’UN ÖZEL DAVETİNİN  “ANA MEDYA SPONSORU” OLDU!
Nişantaşı'nın kalbinde lüks bir butikte kendi tasarımlarını hayata geçirmek için kurulan Barrus, daha 3. yaşını doldurmadan geçen hafta Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşen defilesiyle büyük beğeni topladı.

Binlerce yıldır Anadolu, Orta Doğu ve Uzak Doğu'da bolluk, sadakat, kısmeti simgeleyen "fil" sözcüğünün Latince karşılığı olan Barrus markasının ardında, CEO Volkan Hidayetoğlu, Baş Tasarımcı Neslişah Yılmaz ve Tasarımcı Nur Çağlayan'dan oluşan çekirdek ekibin imzası var.

Genç Türk markası dünyaya açıldı!
Anadolu topraklarının kadim el sanatı "ebru" yu modern tasarımlarla bütünleştiren Barrus, global bir Türk markası olma yolunda kendine üs olarak Londra'yı seçti. Barrus, İngiliz marka danışmanı She Builds Brands ve PR ajansları POP PR ve HPR ile birlikte yoğun bir çalışmanın sonucunda Londra Moda Haftası'na kabul edilerek, geçen hafta 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu defilesini gerçekleştirdi. Dünya basını ve moda dünyasının

yoğun ilgisine sahne olan defilede görev alan British Vogue ve Londra Moda Haftası'nın ünlü fotoğrafçısı Simon Armstrong'un fotoğrafları, aynı akşam British Vogue online versiyonda yer aldı.

Defileden bir gün sonra, Barrus - Londra Moda Haftası After Party daveti ise Rolls Royce Motor Cars Mayfair Showroom'unda gerçekleşti. Ünlü Londra DJ'leri Zara Martin ve Lilah Parsons, 500'ü aşkın seçkin davetliye unutulmaz bir gece yaşattı. Bu önemli davetin medya sponsoru ise Sabah – atv oldu.

Gerek defile, gerekse after party, İngiliz basını ve ünlülerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Amy Richards, Kimberley Garner, Alien Uncovered, Ashley James, Prince Cassius, Natalie Coyle gibi ünlü isimler defile ve after party'de yer bulmakta zorlandılar. Ünlülerin pek çoğunun Barrus tasarımlarıyla after party'e gelmeleri hoş bir görüntü oluşturdu.

Barrus bundan böyle Londra'nın seçkin butiklerinde satışa sunulacak…

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
atv VE SABAH BARRUS’UN ÖZEL DAVETİNİN “ANA MEDYA SPONSORU” OLDU!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN