Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nin ları ile tanışın...

Giriş Tarihi: 13.4.2016 02:19 Güncelleme Tarihi: 14.4.2016 16:13
Türkiye'nin Radyoları ile tanışın...

Değişen, yenilenen ve farklılaşan dünyada medya da baş döndüren bir hızla kendine yeni imkanlar aramaya devam ediyor. yayıncılığı da bu değişimin içinde hiç kuşkusuz hem yapısal hem de biçimsel değişimler yaşıyor. Artık ne lambalı ne transistörlü radyolar var. Radyo artık sadece otomobillerde de dinlenmiyor. Hemen herkesin akıllı telefonları artık aynı zamanda birer radyo da. Yani dijital platformlar sayesinde artık her yerde ve kolayca her tür radyoya ulaşmak mümkün.

Biz de 'nin en büyük ve en köklü medya grubu olarak " Radyolar" adı altında bu değişimin içinde yer almaya karar verdik.

turkuvazradyolar.com portalından toplumun tümünü kucaklayan radyolarımızla günün 24 saati, haftanın 7 günü yayındayız artık.

· İlk göz ağrımız ve ailemizin en büyük çocuğu Radyo Turkuvaz'da Türk Pop Müziği başta olmak üzere müziğin her tarzını, en iyileri, en çok dinlenenleri dinleyicilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

· Romantizmden vazgeçemeyenler içinse Radyo Turkuvaz Romantik'te; hem en güzel aşk şarkıları hem de hasretin - ayrılıkların eşsiz besteleri dinleyicilerle buluşuyor.

· Müziğin devlerinin unutulmaz, zamansız ve hiç bir zaman eskimeyen eşsiz besteleri içinse artık Turkuvaz Efsane var...

· Bundan böyle Radyo VAV da yayında. Radyo VAV huzurun tek adresi olacak. Kur'an ahlakını dinleyicilere aktarmaya çalışacak.

· Turkuvaz Radyolarını bir araya getiren portalda Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı A Haber yayınları da A Haber Radyo adı altında dinleyicilere ulaşacak.

· Ve elbette ailemizin en genç üyesi A Spor da... A Spor Radyo sayesinde, A Spor yayınlarına da, günün 24 saati ve haftanın 7 günü kesintisiz ulaşabilmek mümkün.

Türkiye'nin Radyosu olmak için çıktığımız yolda şimdi çok daha kalabalık ve çok daha güçlüyüz. Daha farklı ve daha geniş kitlelere ulaşıyoruz.

Ve yolumuza amacımızdan hiç vazgeçmeden sadece çoğul eki alarak yani "Türkiye'nin Radyoları" olarak devam ediyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin Radyoları ile tanışın...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN