Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan elenen şaşırttı! Peki Tuğba Özay kimdir?

Giriş Tarihi: 27.4.2016 10:23 Güncelleme Tarihi: 9.5.2016 16:27
Survivor'dan elenen Tuğba Özay şaşırttı! Peki Tuğba Özay kimdir?

'ın dün akşam yayınlanan bölümünden sonra halk oylaması sonucu elenen ismin olduğu açıklandı. Peki Tuğba Özay kimdir?

kim elendi sorusunu yanıtını buldu. Survivor SMS sonuçlarına göre elenen ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Elenen isim izleyen herkesi şaşırttı...

Survivor kim elendi sorusu Survivor son bölümde yanıtlandı. Survivor SMS sonuçlarına göre en az oy alarak elenen isim Survivor oldu. Sonuç Survivor izleyenleri şaşırttı.

Survivor Kim Elendi 10 Mayıs 2016 (Detaylar için tıklayın.)

Survivor kim eleme adayı olmuştu?
Survivor'da iki haft tek eleme kuralı gereği iki dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlık oyununda kaybeden takım gönüllüler takımı oldu ve gönüllüler konseyde verilen oylarla ilk eleme adayı olarak Survivor Gizem Kerimoğlu'nu aday yaptı. Bireysel dokunulmazlık oyununda ise sembolü İbrahim Giydirir kazandı. Survivor İbrahim, Survivor Serkay Tütüncü'yü eleme adayı yaptı. Böylece gönüllüler takımı ilk dokunulmazlık sonrası Gizem Kerimoğlu ve Serkay Tütüncü'yü aday yaptı.
Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununda ise kaybeden taraf ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımında ada konseyinde verilen oylarla Survivor Tuğba Özay ilk aday oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu ise kazanan Avatar Atakan oldu. Atakan Survivor ada konseyinde eleme adayı olarak Semih 'ün ismini verdi.

Yeni kurala göre ilk eleme!
Survivor'da yeni eleme kuralına göre yapılan ilk eleme dün akşam yapıldı. Sadece eleme adaylarının katıldığı halk oylamasında Gizem Kerimoğlu, Serkay Tütüncü, Tuğba Özay ve Semih Öztürk oylandı.

TUĞBA ÖZAY KİMDİR? SURVİVOR ÜNLÜLER
Survivor kim elendi sorusunun cavabı Survivor SMS oylamasında
Survivor kim elendi sorusu Survivor SMS sonunçalarına göre belirlendi. Survivor kim elendi sorusunun yanıtını noter onaylı sonuçlara göre Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor da elenen isim Survivor SMS oylamasında en az oyu alan Survivor Tuğba Özay oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor'dan elenen Tuğba Özay şaşırttı! Peki Tuğba Özay kimdir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN