Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2016'da gizli gizli konuştular! O video yayınlandı! (Hemen İzle)

2016'nın son bölümünde Gönüllüler takımı Ünlüler'den olabildiğince uzak bir nokt toplandı. Toplandıkları yerde gizli gizli konuşan Gönüllüler neler konuştu? İşte o görüntüler...

Giriş Tarihi: 10.5.2016 12:01
Survivor 2016'da gizli gizli konuştular! O video yayınlandı! (Hemen İzle)

son bölümde Survivor sının dışında bir gün geçirmek için mücadele eden takımlar inanılmaz bir mücadele ortaya koydular. Son oyunl bir galibiyet serisi yakalayan gönüllüler takımı bu avantajla oyuna başladı. İlk mücadelelerde art arda sayılar alan gönüllüler takımı karşısında için büyük istek duyan ünlüler müthiş bir geri dönüşe imza attı.Gönüllüler karşısında aldıkları sayılarla skoru eşitlemeyi başaran ünlüler takımı, Survivor son bölüme damga vurdu. Survivor son bölümdeki ödül oyununda müthiş bir mücadele yaşatan ünlüler ve gönüllüler, skoru 9-9'a getirdi.

SURVİVOR KİM ELENDİ 10 MAYIS 2016
Survivor son bölümde bir ilk yaşandı ve 3'lü bayrak oyunu oynandı. Survivor gönüllüler adana Gizem Kerimoğlu, Serkay Tütüncü ve İbrahim Giydirir, Survivor ünlüler adına Avatar Atakan, Nagihan Karadere ve İbrahim Yattara yarıştı. Oyunun kazananı ise ünlüler takımı oldu. Survivor ünlüler büyük sevinç yaşadığı oyunun sonunda muhteşem ödülün sahibi oldu.

Acun Ilıcalı'dan ödül müjdesi!
Survivor gönüllüler takımının kaybettikleri ödül sonrası yaşadıkları mutsuzluğu sona erdirmek için Acun Ilıcalı, Survivor son bölümde konseyde ödül müjdesi verdi. Survivor sürecinde 3 büyük ödül planlandığını ifade eden Acun Ilıcalı son ödülün, bu 3 büyük ödül arasında olmadığını söyleyerek gönüllüler takımına moral verdi.Survivor Nagihan'dan güldüren açıklamalar
Survivor son bölümde toplanılan konseyde Survivor Nagihan herkesi güldüren bir konuşmaya imza attı. Eleme adaylarının belli olması nedeniyle daha sakin bir konseyin yaşandığı Survivor son bölümde söz alan Survivor Nagihan Karadere, kıskanılma konusu ile ilgili konuşmasıyla konseydeki herkesi güldürdü.Kıskanıldığını düşündüğünü ve bunun sebeplerini anlatan Survivor Nagihan, bu performansımı daha da yükseltebilirim ama o zaman neler olacağını tahmin edemiyorum sözleriyle herkesi güldürdü. Özellikle kendimi kıskanır kendi yerimde olmak isterdim sözleriyle şaşırtan Nagihan, Acun Ilıcalı'yı da güldürdü. Acun Ilıcalı her yıl Survivor'larda bazı anları unutamadığını dile getirdi. Survivor 2016'da aklında kalan görüntünün ise Survivor Nagihan'ın Survivor Tuğba Özay ile yaptığı konuşmadaki görüntüler olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, bu anları Instagram sayfasından paylaştı...

Gönüllüler takımının gizli konuşması!
Survivor gönüllüler takımının gündeminde Survivor ünlüler takımı vardı. Ünlüler takımının içinde bulunduğu tartışmaları konuşan Survivor gönüllüler takımı ne kadar yalancılarmış diyerek yaşananları özetledi. Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyunlarındaki mağlubiyetler nedeniyle böyle bir duruma düştüklerini düşündükleri ünlüler takımını dokunulmazlık oyunlarında galibiyet alarak yalnızlaştırmayı planladılar.

Ünlüler takımının duymaması için sessizce konuşan gönüllüler takımı, yaşananlar ile ilgili kritik yaparak içlerinden geçenleri anlattılar.

İŞTE GİZLİ GİZLİ KONUŞTUKLARI O VİDEO!
'Yattara gerçek yüzünü gösterdi!'
Survivor ünlüler takımında özellikle son konseyde yaşananların ardından dahada artan ayrışmada Survivor Yunus, Survivor Yattara'ya karşı olan düşüncelerini açıkladı. Survivor'ın ada röportajında düşüncelerini dile getiren Survivor Yunus, İbrahim Yattara'nın konseyde gerçek yüzünü gösterdiğini düşündüğünü söyledi. Survivor Yunus Günçe, aslında ne kadar kibirli olduğunu düşündüğünü söylediği Survivor Yattara'nın köşeye sıkıştıktan sonra gerçek yüzünü gösterdiğine inandığını açıkladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor 2016'da gizli gizli konuştular! O video yayınlandı! (Hemen İzle)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN