Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Survivor 2016'da Ünlüler SMS oylama sıralaması ve sonuçları ne zaman açıklanacak?

Survivor eleme heyecanı ile bu akşam TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Survivor SMS sonuçlarının açıklanması ile birlikte Survivor kim elendi sorusu yanıt bulacak.

Giriş Tarihi: 10.5.2016 15:18
Survivor 2016'da Ünlüler SMS oylama sıralaması ve sonuçları ne zaman açıklanacak?

Survivor eleme heyecanı ile bu akşam TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Survivor SMS sonuçlarının açıklanması ile birlikte Survivor kim elendi sorusu yanıt bulacak.

Survivor son dokunulmazlık oyununun kaybedeni geçtiğimiz hafta olduğu gibi Survivor ünlüler takımı oldu. Survivor ünlüler takımı bu sonuçla bir eleme adayı daha belirledi. Survivor'da geçtiğimiz hafta Survivor Avatar Atakan ve Survivor Yunus Günçe'yi eleme adayı olarak seçen ünlüler takımı bu hafta da Survivor Ezgi Avcı'yı eleme adayı yaptı.

Survivor SMS sonuçları ne zaman açıklanacak?
Survivor kim elendi sorusunun yanıtı Survivor SMS sonuçları ile belli olacak. Survivor SMS sonuçları bu akşam TV8 ekranlarına gelecek olan Survivor yeni bölümde açıklanacak. Survivor son bölümde halk oylamasına çıkan Survivor Atakan, Survivor Yunus ve Survivor Ezgi'nin kaderi Survivor SMS sonuçlarına göre belli olacak. Survivor SMS sonuçlarına en az oyu alan isim Survivor'a veda edecek.

SURVİVOR 2016 SMS SONUÇLARI
Nagihan kendini övdü konseyde herkesi güldürdü
Survivor son bölümde toplanılan konseyde Survivor Nagihan herkesi güldüren bir konuşmaya imza attı. Eleme adaylarının belli olması nedeniyle daha sakin bir konseyin yaşandığı Survivor son bölümde söz alan Survivor Nagihan Karadere, kıskanılma konusu ile ilgili konuşmasıyla konseydeki herkesi güldürdü.
Kıskanıldığını düşündüğünü ve bunun sebeplerini anlatan Survivor Nagihan, bu performansımı daha da yükseltebilirim ama o zaman neler olacağını tahmin edemiyorum sözleriyle herkesi güldürdü. Özellikle kendimi kıskanır kendi yerimde olmak isterdim sözleriyle şaşırtan Nagihan, Acun Ilıcalı'yı da güldürdü. Acun Ilıcalı her yıl Survivor'larda bazı anları unutamadığını dile getirdi. Survivor 2016'da aklında kalan görüntünün ise Survivor Nagihan'ın Survivor Tuğba Özay ile yaptığı konuşmadaki görüntüler olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, bu anları Instagram sayfasından paylaştı...

Semih kimin elenmesini istemiyor?
Survivor ünlüler takımında eleme adayı olan üç isim de belli oldu. Survivor son bölümde gerçekleştirilen Survivor halk oylaması ile birlikte artık tüm dikkatler Survivor SMS sonuçlarında. Adaya kim veda edecek, Survivor SMS sonuçları ve Survivor konseyde yaşananların her anını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Survivor ünlülerde Survivor Atakan, Survivor Yunus ve Survivor Ezgi eleme adayı oldu. Büyük bir parçalanmanın yaşandığı ünlüler takımında Survivor Semih kimin elenmesini istemediğini arkadaşları ile paylaştı. Survivor Yunus Günçe'nin takım için kritik bir öneme sahip olduğunu düşündüğünü söyleyen Survivor Semih oyun da alabildiği için Survivor Yunus'un yedek durumunda takım için önemli olduğunu söyledi. Bu nedenle üç isim arasından Survivor Yunus'un elenmesini istemediğini ifade etti.


Gönüllüler takımının gizli konuşması!
Survivor gönüllüler takımının gündeminde Survivor ünlüler takımı vardı. Ünlüler takımının içinde bulunduğu tartışmaları konuşan Survivor gönüllüler takımı ne kadar yalancılarmış diyerek yaşananları özetledi. Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyunlarındaki mağlubiyetler nedeniyle böyle bir duruma düştüklerini düşündükleri ünlüler takımını dokunulmazlık oyunlarında galibiyet alarak yalnızlaştırmayı planladılar.


Ünlüler takımının duymaması için sessizce konuşan gönüllüler takımı, yaşananlar ile ilgili kritik yaparak içlerinden geçenleri anlattılar.

'Yattara gerçek yüzünü gösterdi!'
Survivor ünlüler takımında özellikle son konseyde yaşananların ardından dahada artan ayrışmada Survivor Yunus, Survivor Yattara'ya karşı olan düşüncelerini açıkladı. Survivor'ın ada röportajında düşüncelerini dile getiren Survivor Yunus, İbrahim Yattara'nın konseyde gerçek yüzünü gösterdiğini düşündüğünü söyledi. Survivor Yunus Günçe, aslında ne kadar kibirli olduğunu düşündüğünü söylediği Survivor Yattara'nın köşeye sıkıştıktan sonra gerçek yüzünü gösterdiğine inandığını açıkladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor 2016'da Ünlüler SMS oylama sıralaması ve sonuçları ne zaman açıklanacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN