Survivor 2016 yarışmacılarının CAPS'leri herkesi güldürdü! - "Beyin ameliyatı mı demiştin?"

Giriş Tarihi: 13.5.2016 16:32
Survivor 2016 yarışmacılarının CAPS'leri herkesi güldürdü! - Beyin ameliyatı mı demiştin?

Survivor 2016 yarışmasında zaman komik anlara şahit oluyoruz. O an gülüp geçiyoruz ve daha sonra unutuyoruz. Yalnız bazı sosyal medya kullanıcıları yarışmacıların o anlarını caps yaparak unutulmaz hale getirdiği gibi ekstradan yorum katarak Survivor izleyicilerini güldürmeye devam ediyorlar...

Survivor izleyicileri ve sosyal medya kullanıcıları tarafından oluşturulan Survivor Capsleri arasından en güzellerini, galeri şeklinde sizlere aktarıyoruz.

SURVİVOR 2016 CAPSLERİ - (TIKLAYIN)

SURVİVOR'DA NELER OLACAK?

TV8'in ekranlara damga vuran Yarışma programı Survivor 2016'nın 67. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Survivor 2016 yeni bölümde ünlüler ve gönüllüleri çığlık çığlığa bırakan bir ödül bekliyor. Ödül oyunu esnasında ise Semih ve Serkay arasında tartışma yaşanıyor.


EZGİ GİTTİ, ATAKAN YALNIZ KALDI

Survivor'dan geçen elemede Ezgi'nin ayrılmasının ardından adada en yakın arkadaşını kaybeden Atakan, zor durumda kaldı. Adada kimseyle anlaşamayan Atakan, hem takım arkadaşları ile hem de rakip takımla savaştığını belirtiyor. 5 kişi kaldıklarını söyleyen Atakan, diğer takım arkadaşlarının birbirlerini arkadan bıçaklayacaklarını dile getiriyor. Öte yandan Ezgi'nin adaya veda etmesinin ardından Nagihan'ın keyfine ise diyecek yok.

BİRBİRLERİNE YAPMADIKLARI KALMADI!

Survivor 2016'ya gönüllüler takımında başladıktan sonra Zafer ile yaşadıklarından dolayı ünlüler takımına geçen Semih Öztürk ile gönüllüler takımındayken anlaşamadığı takım arkadaşlarının başında gelen Efecan ve Serkay'ın Survivor'da karşılaştıkları oyunlar sonrası birbirlerine karşı yaptıkları sevinç gösterileri çok konuşulur cinsten.

NAGİHAN YİNE HIRSLI

Survivor'da ünlüler takımının en güçlü bayan yarışmacısı olarak dikkatleri üzerine çeken Nagihan, oyunlardaki hırsıyla da tüm izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor.

İBRAHİM'İN İŞTAHI DİKKAT ÇEKTİ

Survivor'da gönüllüler takımının güçlü isimlerinden biri olan İbrahim, iştahı ile adadaki diğer yarışmacı arkadaşlarını geride bırakıyor. Survivor'da sadece oyunlarda rakipleri ile değil aynı da ada şartları ile de mücadele eden yarışmacılar en büyük savaşlarını açlık konusunda veriyor. oyunları haricinde doyasıya yemek yeme şansı bulamayan yarışmacılar, ödüller dışında adadaki sınırlı erzakla ayakta durmaya çalışıyorlar. Kişi başına belli miktarda pirinç, un ve yağ verilen yarışmacılar, bazen yemek yapacak yağ, bazen pirinç bulamıyorlar. Bu nedenle ödül ve erzağın dışında da adada buldukları badelerle ve cevizleri ile ayakta durmaya çalışan yarışmacıların erzak kavgaları da çok oluyor. Bu tartışmalardan biri de gönüllüler takımında İbrahim Giydirir'e karşı yapıldı. Zaman zaman gönüllüler takımı yarışmacılarının eleştirdiği İbrahim Giydirir adanın en iştahlı ismi olarak göze çarpıyor. Ödül oyunlarında kazanılan yemeği de herkesten önce bitiren İbrahim, adada da genelde bade yada hindistan cevizi kırıyor. Kırdığı bade ve hindistan cevizlerini arkadaşları ile paylaşan İbrahim Giydirir'i bu konudada kendisi kırarken de yiyor diye eleştiriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor 2016 yarışmacılarının CAPS'leri herkesi güldürdü! - "Beyin ameliyatı mı demiştin?"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN