Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kırgın Çiçekler 46. son bölüm tamamı - İzle!

Kırgın Çiçekler 46. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler dizisi dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzleyicinin heyecanla beklediği dizinin yeni bölümünde heyecan bir an olsun azalmıyor. Her bölümüyle ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler oldu? Emel, Cemre’nin velayetini almak için Neriman’ın karşısına çıkar.

Giriş Tarihi: 17.5.2016 10:31
Kırgın Çiçekler 46. son bölüm tamamı - İzle!

KIRGIN ÇİÇEKLER 46. BÖLÜM

Emel, Cemre'nin velayetini almak için Neriman'ın karşısına çıkar. engel olmak için 'nin yardımını ister. Defne, Nazan'ın kızlarla işbirliğine girmesinden rahatsız olur. Planlarını bozmak için gizlice kızları takibe alır. Cemre, Defne yüzünden çok zor bir durumun içine düşer. Meral, artık çektiği acıya dayanamayarak intikam almak için 'ın karşısına çıkar. Nezihe ile evlenme ihtimali ortadan kalkan Kemal, Eylül'ü suçlayarak yurdun kapısına dayanır. Kemal'in tehditleriyle bunalan Eylül tüm dengeleri değiştirecek bir karar alır.

KIRGIN ÇİÇEKLER 46. SON BÖLÜM TAMAMI - İZLE!

KIRGIN ÇİÇEKLER 45. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Nazan'ı öldürdüğünü polise söyleyen Cemre, gözetim altına alınır. Kızlar ve Feride şüphe içindedir. Karakola gelen Emel'i suçlarlar. Meral, İhsan'dan intikam almak için girdiği evde kapana kısılır. Kemal ve Mesude boşanmak için hâkim karşısına çıkar. Eylül, sonunda evine dönebileceği için umutludur. Ekrem'le gelecek planları bozulan Banu, olaylardan Kader'i sorumlu tutar. Ölümle yüzleşen Nazan ise korku içindedir. Emel, Cemre'nin velayetini almak üzere harekete geçince, kızlar Cemre'yi kurtarmak için sürpriz bir işbirliğine girişirler…

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırgın Çiçekler 46. son bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN