Survivor son bölüm (16 mayıs 2016) neler yaşandı? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 17.5.2016 11:18 Güncelleme Tarihi: 17.5.2016 11:19
Survivor son bölüm (16 mayıs 2016) neler yaşandı? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar...

Survivor'ın son bölümü dün akşam (16 mayıs 2016) TV8 ekranlarında yayınlandı. Bu akşam gerçekleşecek olan eleme için son y dokunulmazlık oyunundan hemen sonra belirlendi. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da dokunulmazlık sahibini buldu. Survivor son bölümde oynanan ve kıyasıya bir mücadeleye sahne olan dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı galip gelen taraf oldu. Survivor'ın en çekişmeli oyunlarından biri olan dokunulmazlık oyununda hızlı hamle yapan ismin sayı aldığı bir mücadele vardı. İlk anından itibaren sonuna kr heyecanın eksik olmadığı dokunulmazlık oyununda kazanan takımı Survivor Gizem Memiç ile Survivor Nagihan Karadere'nin oyunu belirledi. Oyunun sonunda sayıyı takımına kazandırarak sembolü getiren isim Nagihan oldu. Beraberlik şansı için mücadele eden Gizem Memiç ise eli boş döndü. Böylece Survivor'da 10-8'lik galibiyet alan ünlüler takımı bu haftaki ikinci dokunulmazlık sembolünü kazandı.

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu?

Survivor'da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık sembolünü kaybeden gönüllüler takımı elemeye gitti. Survivor konseyde yapılan oylama ile Survivor Gizem Kerimoğlu'nu eleme adayı olarak çıkaran gönüllülerde bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Survivor Gizem Memiç, ikinci eleme adayı olarak Survivor Serkay Tütüncü'yü ikinci eleme adayı yaptı.

SURVİVOR 17 MAYIS 2016 KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta oynanan ikinci dokunulmazlığı da yine gönüllüler takımı kaybetti. Tekrar konseye eleme adayı belirlemek için çıkan gönüllüler bu kez oylamadan Damla Can'ın ismini çıkardı. Böylece gönüllüler takımında Survivor Gizem Kerimoğlu, Survivor Serkay Tütüncü ve Survivor Damla Can eleme adayı olan isimler oldu.

Survivor Damla Can ne dedi?

Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı üçüncü eleme adayını belirlemek için çıktıkları ada konseyinde Survivor Damla Can'ı eleme adayı olarak belirledi. Böylece ilk dokunulmazlık sonrası eleme adayı olan Survivor Gizem Kerimoğlu, Survivor Serkay Tütüncü'nün ardından Survivor Damla Can potaya giren son isim oldu.

SURVİVOR 2016 SMS SONUÇLARI Survivor Damla Can arkadaşlarına kırgın olmadığını söylediği konuşmasında arkadaşlarının kendisini zorunlu olarak yazdıklarını ve iyi niyetli olduklarını bildiğini söyledi.

Dokunulmazlık sonrası gerginlik!

Survivor oyunlarından sonra yaşanan sevinçler gerginlik sebebi olmuş bu gerginlikler pazar akşamı ekranlara gelen Survivor konseyinde konuşulmuştu. Yaşananların ardından Survivor son bölümde de dokunulmazlık oyunu sonrası benzeri bir gerginlik yaşandı. Yarışmacıların rakip takıma yönelik sevinçler yapmaktan uzak durması yönündeki uyarılara rağmen Survivor Nagihan Karadere'nin dokunulmazlığı getiren son sayısının ardından söyledikleri sözler gönüllüler takımının tepki göstermesine neden oldu. Gönüllüler takımından Survivor Serkay'ın tepki gösterdiği Survivor Nagihan'ın cevap vermesi gönüllüleri oldukça kızdırdı. Atışmanın tartışma boyutuna gelmemesine rağmen iki takım arasındaki soğukluk arttı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor son bölüm (16 mayıs 2016) neler yaşandı? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN