Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Survivor 2016'nın 76. bölümünde neler yaşandı? Eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2016'nın dün akşam yayınlanan 76. bölümünde yine heyecan doruktaydı. Dün akşam yaşanan dokunulmazlık heyecanından sonra kaybeden taraf Ünlüler oldu. Peki Ünlüler kadrosundan hangi eleme adayları çıktı?

Giriş Tarihi: 24.5.2016 12:26 Güncelleme Tarihi: 24.5.2016 15:44
Survivor 2016'nın 76. bölümünde neler yaşandı? Eleme adayları kimler oldu?

Survivor son bölümde oynanan dokunulmazlık oyununun ardından eleme adayı olan isimler de belli oldu. Survivor'da oynanan son dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı takım dokunulmazlığının ardından bireysel dokunulmazlık için parkura çıktı ve bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan isim belli oldu. Bireysel dokunulmazlık Survivor İbrahim Giydirir'in oldu.

Survivor'da kim eleme adayı oldu? Survivor'da kim elenecek?

Survivor'da dokunulmazlığı kaybederek son iki eleme adayını belirleyen takım gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı konseyde yaptıkları oylamanın ardından Survivor Gizem Memiç'i eleme adayı olarak seçti. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim Giydirir ise Survivor Damla Can'ı aday olarak seçti. Böylece ünlüler takımından Survivor Atakan ve Survivor Yunus'un yanına Survivor Damla ve Survivor Gizem Memiç eklendi. 4 isim eleme adayı olarak çıkacakları konseyin ardından Survivor SMS sonuçlarına göre bir isim Survivor'a veda edecek.

SURVİVOR 2016 KİM ELENDİ?

Survivor'da büyük heyecan

Survivor'da eleme adayları belli oldu. İlk dokunulmazlık oyununda kaybeden ünlüler takımı çıktıkları ilk konseyde yapılan oylamada Yunus Günçe'yi ilk eleme adayı olarak seçti. İkinci eleme adayını bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Survivor Semih belirledi. Survivor Semih Öztürk, Survivor Avatar Atakan'ı eleme adayı olarak seçti.

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım Survivor gönüllüler takımı oldu. Survivor gönüllüler bu sonucun ardından iki eleme adayı daha belirlemek için konseye çıktı. Konseyde verilen oylarla ilk eleme adayı olan isim Survivor Gizem Memiç oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununda ise sembolün sahibi İbrahim Giydirir oldu. Survivor İbrahim ise eleme adayı olarak Damla Can'ın ismini verdi. Böylece gönüllüler takımından da Survivor Damla Can ve Survivor Gizem Memiç eleme adayı oldu. Survivor'da halk oylamasına kalan Survivor Avatar Atakan, Survivor Yunus Günçe, Survivor Damla Can ve Survivor Gizem Memiç arasında yapılacak olan oylamanın ardından Survivor SMS sonuçlarına göre en az oyu alan isim Survivor'a veda edecek.

Survivor'da eleme heyecanı bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor yeni bölümde yaşanacak. Survivor halk oylamasına çıkan 4 ismin oylanmasının ardından oluşturulacak Survivor SMS sonuçları ile Survivor'ın son elenen ismi belirlenecek.

Survivor'da büyük kavga!

Survivor son bölümde beklenmedik bir yaşandı. Survivor dokunulmazlık oyununun oynandığı sırada Survivor Semih Öztürk ile Survivor Serkay Tütüncü arasında kavga çıktı.

Survivor dokunulmazlık oyununda Semih'in önünde avantajlı olarak atışlarını yapan Serkay, atışlarda başarılı olamadı. Bu sırada gelen Semih Öztürk atışlardan ikisini de başarınca Serkay öfkelendi. Kendi arkadaşlarının bulunduğu yerde kendisine kızan Serkay'a Semih laf atınca ortalık bir anda gerildi. Karşılıklı atışmaların yaşandığı kavgada ikili birbirine fiziksel olarak da yakınlaştı. Diğer yarışmacıların araya girmesi ile ayrılan ikili uzun süre birbirlerine laf attı. Acun Ilıcalı'nın gelmesi ile ikili uzaklaştırıldı ve kavga son buldu. Acun Ilıcalı, birbirlerine laf atmamaları konusunda Survivor Semih ve Serkay'ı uyardı. Oldukça sinirlenen Serkay Tütüncü'yü, Efecan güçlükle sakinleştirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor 2016'nın 76. bölümünde neler yaşandı? Eleme adayları kimler oldu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN