Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Mayıs 2016 (Son bölüm)

Survivor 2016'nın 23 Mayıs 2016'da yayınlanan bölümünde takımlar arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunu kaybeden takım 2 eleme daha adayı çıkarttı. Eleme adayları arasında ne zaman oylama yapılacak?

Giriş Tarihi: 24.5.2016 15:42
Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Mayıs 2016 (Son bölüm)

Survivor 23 Mayıs tarihli son bölümde kıran kırana geçen bir mücadele yaşandı. Yarışmacıların büyük bir mücadele sergilediği oyunda, kazanan bu kez ünlüler takımı oldu. Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda yenilen ve Survivor Avatar Atakan ile Survivor 'yi eleme adayı olarak belirleyen ünlüler takımı son bölüm dokunulmazlık oyununda kazanan taraf oldu.

Survivor gönüllüler takımı ise eleme adayı olacak isimleri belirlemek için Survivor konseyine gitti. Eleme konseyinde verilen oylarla ilk eleme adayı Survivor Gizem Memiç oldu. İkinci eleme adayını Survivor ibrahim Giydirir belirledi. Survivor bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim, Survivor Damla Can'ı eleme adayı olarak seçti. Böylece Survivor halk oylamasına çıkacak 4 isim belirlendi.

Survivor son bölümde kavga!

Survivor son bölümde beklenmedik bir yaşandı. Survivor dokunulmazlık oyununun oynandığı sırada Survivor Semih ile Survivor Serkay Tütüncü arasında kavga çıktı.

SURVİVOR 2016 KİM ELENDİ?

Survivor dokunulmazlık oyununda Semih'in önünde avantajlı olarak atışlarını yapan Serkay, atışlarda başarılı olamadı. Bu sırada gelen Semih Öztürk atışlardan ikisini de başarınca Serkay öfkelendi. Kendi arkadaşlarının bulunduğu yerde kendisine kızan Serkay'a Semih laf atınca ortalık bir anda gerildi. Karşılıklı atışmaların yaşandığı kavgada ikili birbirine fiziksel olarak da yakınlaştı. Diğer yarışmacıların araya girmesi ile ayrılan ikili uzun süre birbirlerine laf attı. Acun Ilıcalı'nın gelmesi ile ikili uzaklaştırıldı ve kavga son buldu. Acun Ilıcalı, birbirlerine laf atmamaları konusunda Survivor Semih ve Serkay'ı uyardı. Oldukça sinirlenen Serkay Tütüncü'yü, Efecan güçlükle sakinleştirdi.

Survivor Yunus'tan flaş öneri!

Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Yunus Günçe 5. kez eleme adayı olması ile ilgili olarak ilginç bir öneride bulundu. Survivor Yunus, bunun bir rekor olup olmadığını sordu ve 'uygun görürseniz konseye Yunus Günçe konsey salonu ismini koyar mısınız?' dedi. 'En azından girişe küçük bir büstümü koysanız da olur' sözleriyle tekrar eleme adayı oluşunu mizahsen yaparak eleştirdi.

SURVİVOR 24 MAYIS 2016 SMS SONUÇLARI
Şampiyonluktan en son onun haberi oldu

Survivor yarışmacıları ilk günden itibaren dış dünya ile iletişimleri koptuğu için Türkiye'de ve dünyada olup biten şeylerden habersiz oluyorlar. Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarına şampiyon olan takımı açıkladı. Herkesin tuttuğu takımı soran Acun Ilıcalı daha sonra şampiyon olan takımı duyurdu. Survivor yarışmacıları arasında sadece Yunus Günçe'nin tuttuğu takım olan Beşiktaş'ın şampiyonluğunu açıkladığında Yunus Günçe büyük bir sevinç yaşadı. Stadın son durumunu merak eden Yunus Günçe'ye Acun Ilıcalı stadın bittiğini ve maç oynandığını da açıkladı. Son gelişmelerden mutluluk duyan Yunus Günçe, şampiyonluk haberini alan son Beşiktaşlı oldu...

Survivor'da büyük heyecan

Survivor'da eleme adayları belli oldu. İlk dokunulmazlık oyununda kaybeden ünlüler takımı çıktıkları ilk konseyde yapılan oylamada Yunus Günçe'yi ilk eleme adayı olarak seçti. İkinci eleme adayını bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Survivor Semih Öztürk belirledi. Survivor Semih Öztürk, Survivor Avatar Atakan'ı eleme adayı olarak seçti.

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım Survivor gönüllüler takımı oldu. Survivor gönüllüler bu sonucun ardından iki eleme adayı daha belirlemek için konseye çıktı. Konseyde verilen oylarla ilk eleme adayı olan isim Survivor Gizem Memiç oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununda ise sembolün sahibi İbrahim Giydirir oldu. Survivor İbrahim ise eleme adayı olarak Damla Can'ın ismini verdi. Böylece gönüllüler takımından da Survivor Damla Can ve Survivor Gizem Memiç eleme adayı oldu. Survivor'da halk oylamasına kalan Survivor Avatar Atakan, Survivor Yunus Günçe, Survivor Damla Can ve Survivor Gizem Memiç arasında yapılacak olan oylamanın ardından Survivor SMS sonuçlarına göre en az oyu alan isim Survivor'a veda edecek.

Survivor'da eleme heyecanı bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor yeni bölümde yaşanacak. Survivor halk oylamasına çıkan 4 ismin oylanmasının ardından oluşturulacak Survivor SMS sonuçları ile Survivor'ın son elenen ismi belirlenecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Mayıs 2016 (Son bölüm)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN