Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı izle

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 60. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Son yayınlanan bölümde seyirciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul'un gelecek bölümü merakla beklenmeye başladı. İşte Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar...

Giriş Tarihi: 25.5.2016 23:20 Güncelleme Tarihi: 26.5.2016 18:22
Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı izle
Çarşamba akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul, 59. bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi. Dizi bitiminin ardından Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı ise yayına girdi. Diriliş Ertuğrul'un 60. bölümde neler olacağı merakla bekleniyor. İşte Diriliş Ertuğrul 60. öbölüm fragmanı ve diğer detaylar...

DİRİLİŞ ''ERTUĞRUL'' 60 BÖLÜM FRAGMANI İZLE

DİRİLİŞ. ERTUĞRUL'UN 59. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

tuğrul, hem Yiğit'i kurtarmak hem de Sadettin Köpek'in kurduğu oyunu çökertmek için yola çıkıyor. Yiğit, Turgut'un isyancı beylerin elinden kurtulmasına yardım ediyor. Yiğit, Ertuğrul'un yanına gidiyor. Bunu öğrenen sadettin Köpek, isyancı beylerin karargâhına baskın yapıyor. Yiğit, baskın sırasında göğsünden ok ile yaralanıyor. Ertuğrul ve alpları bu sert çarpışmadan kurtulmayı başarıyor. Bu sırada Tuğtekin, Noyan'ı tuzağa düşürüyor ama ağır yaralanan Tuğtekin oluyor. Saadettin Köpek, Ertuğrul'un yakalanmasını emrediyor.

Tuğtekin ve obaya getiriliyor. Gökçe ölmesi ve Tuğtekin'in ağır yaralı olması obada büyük üzüntü yaşatıyor. Olanları duyan Ertuğrul, büyük bir risk alarak obaya dönüyor. Ertuğrul, Sungur Tekin ile ederken Tuğtekin son nefesini veriyor. Canı yanan Etuğrul gözyaşlarını tutamıyor ve intikam yemini ediyor. Alplar ise kervansaraydan çıkan Boğaç'ı yakalıyor ve mağaraya götürüyor.

DİRİLİŞ: ERTUĞRUL'UN KONUSU

Osmanlı Devleti'nin kurulmasından önceki dönemde geçen 'Diriliş: Ertuğrul', Ertuğrul Gazi ile Halime Hatun arasındaki aşkı ve Ertuğrul Gazi ile kardeşi Gündoğdu arasındaki iktidar mücadelesini konu alıyor.

Ertuğrul Gazi, Selcan Hatun'un iktidara sahip olmak için çıkardığı entrikalarla Bizans İmparatoru Titus ve dönemin Mason lideri Üstad-ı Azam'la savaşıyor. Babası Süleyman Şah'tan aldığı savaş ustalığı ve annesi Hayme Ana'dan aldığı merhametle Türkleri tek çatı altında toplamayı hedefleyen Ertuğrul Gazi'nin bu yoldaki en büyük destekçileri ise Turgut Alp, Doğan Bey ve Bamsı Beyrek oluyor. Ertuğrul Gazi'nin akıl hocalığını ve yol göstericiliğini ise İlyas Fakih, İbn-i Arabi ve Kurdoğlu yapıyor.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ ve Kemal Tekden'in üstlendiği 'Diriliş: Ertuğrul'un oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Darcan, Didem Balçın, Osman Soykut, Mehmet Çevik, Esra Bilgiç, Evrim Solmaz, Uğur Güneşi, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner, Nurettin Sönmez, Hande Subaşı, Serdar Gökhan, Hakan Vanlı ve Reshad Strik yer alıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN