Diriliş Ertuğrul 60. son bölümde neler olacak? Ertuğrul Noyan'ı yakalıyor!

Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Ertuğrul Noyan'ı yakalıyor ve Sadettin Kopek'in oyunu bozuluyor. Obada ise yas devam ediyor.

Giriş Tarihi: 30.5.2016 14:09 Güncelleme Tarihi: 30.5.2016 15:20
Diriliş Ertuğrul 60. son bölümde neler olacak? Ertuğrul Noyan'ı yakalıyor!

TRT 1 ekranlarının dizisi Diriliş "Ertuğrul"un 60.Bölümünde Ertuğrul, Noyan'ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek'in oyununu bozmuştur. Ertuğrul, Noyan'ı öldürmediği gibi, Turgut'un öldürmesine de izin vermez. Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul'un yanından hem de obadan ayrılmıştır.

Diriliş "Ertuğrul" 60.Bölüm Fragmanı

DİRİLİŞ "ERTUĞRUL" 60.BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 60. BÖLÜM

Ertuğrul ise Noyan'ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek'le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetindedir. Diğer yandan Noyan ve Boğaç'ın Ertuğrul'un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlanır. Noyan ve Boğaç'ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Obada ise Tuğtekin ve 'nin yası devam etmektedir. Dodurgalılar Tuğtekin Bey'in yerine gelecek aday için çalışmalara başlamıştır. Artuk ve Akça Bey'in aday olduğu seçim bir hayli sert geçmiştir. Akça Bey Saadetin Köpek'in yardımlarıyla da Dodurgalılar'ın yeni beyi olmuştur. Ertuğrul, Sultan'a gitmeden önce Halime'yi almak için obaya gider. Sungur ise Gündoğdu'nun yardımıyla Yiğit'in peşine düşmüştür. Yiğit'in yerini bulan Sungur Tekin'le, alplar arasında arbede yaşanır. Bu sırada obadan geri dönen Ertuğrul, Noyan'ı öldürür. Sungur Tekin'in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girer. Ancak yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara almıştır.

Ertuğrul'un aldığı büyük karar nedir?

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'da bu hafta; Sungur Tekin'in durumu ne olacaktır? Sungur Tekin yaşayabilecek midir? Ertuğrul, neyle suçlanır? Gündoğdu'nun restine karşı Ertuğrul, hangi hamleyi yapar? Kayılar'ın yeni beyi kim olacak? Kardeşler arasında yaşanan gerilimime Hayme'nin tepkisi ne olacaktır? Ertuğrul'un aldığı büyük karar nedir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş 60. bölümde TRT 1 ekranlarında.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 60. son bölümde neler olacak? Ertuğrul Noyan'ı yakalıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN