Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Survivor 29 Mayıs 2016 & 30 Mayıs 2016 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'ın 81. bölümünde ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Hemen sonraki bölümde ise 2. dokunulmazlık oynanarak 3. eleme adayı belirlendi. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Giriş Tarihi: 31.5.2016 23:09
Survivor 29 Mayıs 2016 & 30 Mayıs 2016 dokunulmazlığı kim kazandı?
Survivor son bölüm neler yaşandı? (30 Mayıs 2016)
Survivor'ın 88. bölümü dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Bildiğiniz gibi bu bölümde takımlar arasında dokunulmazlık oyunu oynanılacak ve diğer eleme adayları ortaya çıkacaktı.

Her şey hazırlandı ve dokunulmazlık oyunu başladı. Her iki takımın oldukça hırslı olduğu görülüyordu yalnız bir taraf çok daha ağır bastı. Ağır basan taraf, rakip takıma 5 fark atarak dokunulmazlık oyununu galibiyetle tamamladı.

SURVİVOR 2016 KİM ELENDİ?

Dokunulmazlığı kazanan taraf büyük sevinç yaşarken, kaybeden takım ise her zaman olduğu gibi oldukça üzgündü.

Son zamanlarda geçirdiği sakatlık ile bilinen Atakan, dokunulmazlık oyununda yer almama hakkına sahipti. Yalnız takımına katkıda bulunmak amacıyla o da dokunulmazlık oyununda yer aldı.

Ama Atakan'ın desteği bile yeterli olmadı. Çünkü...

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (30 Mayıs 2016)
Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümde oynanan dokunulmazlığı kazanan taraf Gönüllüler takımı olmuştu. Bu bölümde kazanan taraf yine Gönüllüler oldu.

Ünlüler'in dokunulmazlığı kaybetmesiyle birlikte 3. eleme adayıda belirlenmiş oldu.

Skor ise...
Gönüllüler 10 - Ünlüler 5


3. eleme adayı kim oldu?
Ünlüler takımından 3. eleme adayı olarak belirlenen isim Nagihan oldu.

Nagihan'ın aşırı derecede mutsuz olduğu ve ağladığı görüldü. Adada kalmayı çok isteyen Nagihan'ın elenip elenmeyeceği bir sonraki bölümde belli olacaktır.

SURVİVOR 31 MAYIS SMS SONUÇLARI VE OY SIRALAMASI

Survivor 2016 sona doğru yaklaşıyor. Yarışmanın sona yaklaşması yarışmacılar üzerinde gerginliğin atmasına sebep oluyor. Tüm yarışmacılar elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Survivor'ın finale yaklaşmasıyla yarışmacılar içinde heyecanın arttığını görüyoruz. Bildiğiniz üzere Survivor 1-2 ay içerisinde bitecek ve yarışmayı kazanan kişi olacak.

Bu içeriğimizde Survivor'ın son bölümünde neler yaşandığını ve "son bölüm konseyde kim kimi yazdı, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, survivordan kim elendi" gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.


Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? (29 Mayıs 2016)
Dokunulmazlık oyununa hızlı başlayan takım Gönüllüler oldu. Adadan arkadaşlarını kaybetmek istemeyen yarışmacılar canla başla dokunulmazlık oyununu kazanmak için yarıştı.

Geride kalan Ünlüler, Gönüllüler'e yetişmek için çaba sarf etti yalnız başarılı olamadı.

Ünlüler 6 - Gönüllüler - 10

Serkay son sayıyı alarak takımını galibiyete götüren isim oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Gönüllüler oyunu kaybettiğinden dolayı Ünlüler arasında bireysel dokunulmazlık için oyun oynandı. Nagihan, Semih, Yunus ve Yattara arasından gerçekleştirilen oyunu kazanan isim Yunus Günçe oldu.
Ünlüler'de kim kimi yazdı?
Ünlüler takımının oylamaya katıldı. Atakan ve Yunus dokunulmaz olduğundan isimleri yazılmadı. Peki oylama kimin adı, hangi isimler yazıldı?

TV'de yayınlanmayan gizli oylar bugün Acun'un sitesi üzerinden yayınlandı. Yansıyan görüntülerde Yattara ve Nagihan'ın Semih'e oy verdi.

İşte tam liste:
Yunus Günçe ---> Semih
Yattara ---> Semih
Atakan ---> Semih
Semih ---> Nagihan
Nagihan ---> Semih

Yunus ise Yattara'yı söyledi.

Böylece Semih 4 oy, Nagihan 1 oy, olarak elemeye kalan isimler oldu.

Survivor'da neler oldu? (81. bölüm)
Survivor 2016'nın geçtiğimiz hafta bölümüne damga vuran olay Atakan'ın yaralanmasıydı. Yarışma esnasında platforma kafasını çarparak yaralanan Atakan hastaneye kaldırılmıştı. Bir süre doktor denetiminde kalan yarışmacı, geçtiğimiz bölümde sağlıklı bir şekilde yarışmaya döndü.

Atakan yarışmaya döndükten sonra sağlığından dolayı bazı ayrıcalıklar tanındı. Atakan, takımlar arası ve bireysel dokunulmazlık oyunlarına katılmadı ve bu hafta dokunulmaz olarak yarışmaya devam etti. Bundan dolayı adı kağıtlara yazılmadı ama konseyde yer alarak oy verme hakkına sahip oldu.

Atakan ile Semih tartıştı!
Atakan ile Semih arasında yaşanan problemler ara ara gündeme geliyordu. Geçtiğimiz haftalardan bu yana ilk defa tartışma bu kadar alevlendi. Semih ve Atakan, konseyde birbirlerine çeşitli ithamlarda bulundu. Acun'a karşı ve kendi aralarında karşılıklı olarak devam eden diyaloglar oylama zamanının gelmesi ile son buldu.

Acun sigara açıklaması yaptı
Survivor'da Damla Can'ın içmesi ile ilgili görüntüler TV8 ekranlarına yansımıştı. Acun, sigara konusu ile ilgili açıklama yaptı.

İşte o video: http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/acundan-sigara-aciklamasi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor 29 Mayıs 2016 & 30 Mayıs 2016 dokunulmazlığı kim kazandı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN