Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

TRT 1 ekranlarının dizisi Diriliş Ertuğrul 60. yeni bölümü ile nefesleri kesti. Dizinin gelecek bölümünde neler olacağı şimdiden merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanında neler oluyor? İşte Diriliş Ertuğrul'un 61. bölüm fragmanı ve tüm detaylar...

Giriş Tarihi: 1.6.2016 23:27 Güncelleme Tarihi: 1.6.2016 23:45
Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı yayınlandı - izle
Yayınlandığı bugünden yanan reyting rekorlarını alt üst ederek birincliği kimseye kaptırmayan Diriliş Ertuğrul 60. bölümü ile yine nefesleri kesti. TRT 1 ekranlarında tutku ile izlenen dizinin 61. yeni bölüm fragmanı ise yayına girdi. Diriliş Ertuğrul 61. bölümünde neler olacak? Gelecek bölümde izleyiciyi neler bekliyor? İşte Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı ve tüm gelişmeler...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 61. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Obada ise Tuğtekin ve 'nin yası devam etmektedir. Dodurgalılar Tuğtekin Bey'in yerine gelecek aday için çalışmalara başlamıştır. Artuk ve Akça Bey'in aday olduğu seçim bir hayli sert geçmiştir. Akça Bey Saadetin Köpek'in yardımlarıyla da Dodurgalılar'ın yeni beyi olmuştur. Ertuğrul, Sultan'a gitmeden önce Halime'yi almak için obaya gider. Sungur ise Gündoğdu'nun yardımıyla Yiğit'in peşine düşmüştür. Yiğit'in yerini bulan Sungur Tekin'le, alplar arasında arbede yaşanır. Bu sırada obadan geri dönen Ertuğrul, Noyan'ı öldürür. Sungur Tekin'in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girer. Ancak yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara almıştır.

Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Sungur Tekin'in durumu ne olacaktır? Sungur Tekin yaşayabilecek midir? Ertuğrul, neyle suçlanır? Gündoğdu'nun restine karşı Ertuğrul, hangi hamleyi yapar? Kayılar'ın yeni beyi kim olacak? Kardeşler arasında yaşanan gerilimime Hayme'nin tepkisi ne olacaktır? Ertuğrul'un aldığı büyük karar nedir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş 60. Bölümde.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarının dizisi Diriliş "Ertuğrul"un 59.Bölümünde Yiğit'in, Ertuğrul'a gönderdiği mektup bütün gerçekleri ortaya çıkarmıştır. Yiğit, Turgut ve Dündar'ı kurtarmak için, bu oyunu oynadığını yazmıştır. Ertuğrul, hem Yiğit'i kurtarmak için hem de Saadettin Köpek'in oyununu bozmak için yola çıkmıştır. Turgut ise Yiğit'in yardımıyla isyancı beylerin elinden kaçmayı başarmıştır. Ertuğrul, isyancı beylerle konuşarak bu yaptıklarının yanlış olduğunu söyler. Ertuğrul'un Yiğit'in yanına geldiğini öğrenen Saadettin Köpek, isyancı beylerin karargâhına baskın yapar. Yiğit, göğsünden aldığı okla ağır yaralanır. Ertuğrul ve alpları yaşanan sert çarpışmadan sonra kurtulmuşlardır. Diğer yandan Tuğtekin, Noyan'ın tuzağına düşmüştür. Tuğtekin, Noyan tarafından ağır bir şekilde yaralanır. Saadetin Köpek, askerlerini obaya göndererek, Ertuğrul'un yakalanmasını emreder. Bütün bunlar yaşanırken, Tuğtekin ve Gökçe obaya getirilir. Gökçe ölmüş, Tuğtekin ise ağır yaralıdır. Bu olay obada büyük bir infial meydana getirir. Olanları öğrenen Ertuğrul, her şeyi göze alarak obaya gelir. Sungur Tekin ile tartıştığı sırada Tuğtekin vefat eder. Ertuğrul, gözyaşları içinde intikam yemini etmiştir. Alplar ise kervansaraydan çıkan Boğaç'ı yakalayarak mağaraya getirirler.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 60. BÖLÜM OYUNCULARI

Engin Altan Düzyatan – Ertuğrul
Kaan Taşaner – Gündoğdu
Hülya Darcan – Hayme Ana
Esra Bilgiç – Halime
Didem Balçın – Selcan
Burcu Kıratlı – Gökçe
Cengiz Coşkun – Turgut Alp
Cavit Çetin Güner – Doğan Bey
Nurettin Sönmez – Bamsı Beyrek
Osman Soykut – İbn-i Arabi
Fahri Öztezcan – İlyas Fakih
Arda Anarat – Dündar
Burak Temiz – Yiğit Alp
Karacık – Derviş
Celal Al – Abdurrahman
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı yayınlandı - izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN