Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darbe girişimine Doğuş Grubu'ndan sert tepki

15 Temmuz 'da yaşanan darbe girişimine Doğuş Grubu'ndan sert tepki. İşte demokrasi ve milli irade vurgusu yapılan o açıklama:

Giriş Tarihi: 19.7.2016 16:19 Güncelleme Tarihi: 19.7.2016 16:31
Darbe girişimine Doğuş Grubu'ndan sert tepki

15 Temmuz 2016 gecesi, yakın tarihinin en hain ihanetlerinden birine uğramış, ancak ülkemizin yıkılmaz devlet geleneği, tek yürek olan siyasi otoritesi, cesur güvenlik görevlileri, gerçeklerin peşindeki habercileri ve Türk halkının sağduyusu bu menfur girişimin başarıya ulaşmasını engellemiştir.

Doğuş Grubu olarak Cumhuriyeti Devleti'nin temel değerlerini, anayasal düzenini ve demokrasi geleneğini tehdit etmeye kalkışan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Bu elim olay sırasında hayattan koparılan şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifa diliyoruz.

İçinde bulunduğumuz dönemi, Cumhuriyeti'ne ve demokrasimize her zamankinden daha fazla sahip çıkarak, yan yana durarak aşacağımıza inancımız tamdır.

Bizler Türkiye Cumhuriyeti'ne ve demokrasiye sahip çıkmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyecek, hatta bunu daha güçlü bir şekilde sürdüreceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük bir dünya devleti olarak yarınlara dünden daha inançlı bir şekilde yürümesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Vakit; birliğimizi, beraberliğimizi daha da güçlendirme vaktidir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darbe girişimine Doğuş Grubu'ndan sert tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN