Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm tamamı izle!

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. yeni bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen diziyi izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler doğru adresteler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm tamamını bu başlık altından izleyebilirsiniz. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm tamamı izle başlıklı haberimiz...

Giriş Tarihi: 1.11.2016 23:15 Güncelleme Tarihi: 2.11.2016 08:57
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm tamamı izle!
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 45. BÖLÜM TAMAMI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm heyecanıyla yeni bölümleri ile devam ediyor. EDHO 45. bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluştu. İlgiyle takip edilen dizi bu bölümü ile de ekranlara kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölümü izlemek isteyenler doğru adresteler. Dizinin 45. bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüme bu başlık altından ulaşabilecekler. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm tek parça izle başlıklı haberimiz...

KULAKLARINI DEĞİL GÖNLÜNÜ AÇ...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiştir.

Alparslan'ın ölümle mücadelesinin ardından yaratılmak istenen kaos ortamı İlyas'ın kaçırılmasıyla hız kazanır. Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiş, çember daralmıştır. Yeni belanın adı ise Gülmezler çetesidir. Kadın, çocuk diye ayrım gözetmeksizin savrulan tehditler yaşanacak kötü günlerin habercisidir adeta. Gülmezlerin tüm masa üyelerinden haraç istemesiyle ortam iyiden iyiye gerilir. Kaybedecek bir şeyi kalmayan Ünal Kaplan dışında herkesin sevdiklerinin hayatından endişe etmesi gereken bir döneme girilmiştir artık. Bu süreçte Hızır'ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği de en büyük merak konusudur.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 44. BÖLÜM TAMAMI İZLE!Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 45. bölümünü tek parça halinde seyretmek için yukarıda bulunan linke tıklamanız yeterli.

Gerginlikler Çakırbeyli hanesinde de devam eder. Hayriye Ana'nın attığı tokadın izi Hızır'ın yüreğinden kolay kolay silinmez. Handan ile Ceylan'ın öfkesi, ailesini bir arada tutmaya çalışan Meryem'in önünde bir duvar gibidir. Ayşen'in öğrendiği gerçekler ise herkesi derinden sarsacak bir olaya neden olacaktır..

Alparslan'ın ölümle mücadelesinin ardından yaratılmak istenen kaos ortamı İlyas'ın kaçırılmasıyla hız kazanır. Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiş, çember daralmıştır. Yeni belanın adı ise Gülmezler çetesidir. Kadın, çocuk diye ayrım gözetmeksizin savrulan tehditler yaşanacak kötü günlerin habercisidir adeta.

Gülmezlerin tüm masa üyelerinden haraç istemesiyle ortam iyiden iyiye gerilir. Kaybedecek bir şeyi kalmayan Ünal Kaplan dışında herkesin sevdiklerinin hayatından endişe etmesi gereken bir döneme girilmiştir artık. Bu süreçte Hızır'ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği de en büyük merak konusudur…Gerginlikler Çakırbeyli hanesinde de devam eder. Hayriye Ana'nın attığı tokadın izi Hızır'ın yüreğinden kolay kolay silinmez. Handan ile Ceylan'ın öfkesi, ailesini bir arada tutmaya çalışan Meryem'in önünde bir duvar gibidir. Ayşen'in öğrendiği gerçekler ise herkesi derinden sarsacak bir olaya neden olacaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm tamamı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN