Aşk ve Mavi ekrana kilitleyecek

Giriş Tarihi: 4.11.2016 18:46 Güncelleme Tarihi: 4.11.2016 19:25
Aşk ve Mavi ekrana kilitleyecek

Atv'nin yeni dizisi Aşk ve Mavi bu akşam saat 20:00'da ilk bölümüyle Atv ekranlarında.

Başrollerinde Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı'nın olduğu dizi mektup yoluyla birbirlerine aşık olan Ali ve Mavi'nin hikayesini anlatıyor.

1. Bölüm özeti:

Aşk ve Mavi 1. bölüm fragmanı

"Hayatım mahvolacaksa senin ellerinden olsun..."

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

Yapım :NTC MEDYA

Yapımcı :Mehmet Yiğit ALP

Yönetmen: :HAKAN ARSLAN

Genel Koordinatör :NAZLI HEPTÜRK

Senaryo :Gül Semerci ve Yelda Eroğlu

Müzik : ALP YENİER

Oyuncular : Emrah Erdoğan (Ali) ,Burcu Kıratlı (Mavi), Işıl Yücesoy (Refika), Kenan Bal (Fazıl),Cüneyt Mete (cemal), Ayşegül Ünsal (Hasibe),Birgül Ulusoy(Birgül), Necmettin Çobanoğlu (Mahmut), Alayça Öztürk (Safiye),Osman Karakoç(İlyas),Nur Yazar (Fatma),Uğur Uzunel (İsmet),Merve Erdoğan (Gülizar), Gülderen Güler, Yıldız Ustabaş (Hatice), Selin Dumlugöl (Pembe),Muhittin Oymakçıer (Metin)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk ve Mavi ekrana kilitleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN