Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm tamamı izle!

Ekranların tutkuyla seyredilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümü ile izleyenleri ATV ekranlarına kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümü izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için bu başlık altında derledik. Sevilen dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? EDHO'da kim öldü? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm tek parça izlemek için doğru adrestesiniz. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm tamamı izle başlıklı haberimiz...

Giriş Tarihi: 8.11.2016 22:53 Güncelleme Tarihi: 10.11.2016 12:11
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm tamamı izle!
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 46. BÖLÜM TAMAMI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 46. bölümü ile nefesleri kesti. Heyecanla beklenen cenaze sahnesinde ölen isim kim oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümü izlemek için doğru adrestesiniz. EDHO'nun bu bölümünde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm tamamını donmadan tek parça halinde bu başlık altından seyredebilirsiniz. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm tamamı izle başlıklı haberimiz...

"NE DİYORSUN LAN SEN!" "BENDEN KORK!" İLYAS, ENVER'İN PEŞİNDE!


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 46. BÖLÜM ÖZETİ

Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır. Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir.İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir…Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir. Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır. Bu savaşta bir oğul kaybeden Salih Gülmez'in hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal vardır. Gülmezlerin sevdiklerine vereceği zarardan endişe eden Ceylan da tek başına tehlikeli kararlar alır ve harekete geçer.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 45. BÖLÜM TAMAMI İZLE!

EDHO 45. BÖLÜM ÖZETİ

Handan'ın Çakırbeyli ailesini karıştırmak adına yaptığı hamlesinin sonuçları ağır olmuştur. Son zamanlarda evde artan gergin haller, küslükler henüz nihayete ermemişken, Civciv ve Ayşen'in olayı herkesi darmaduman eder. Ceylan her seferinde yeni bir bahane bularak ailesiyle Hızır arasında mekik dokumaktadır. Meryem ise tepkisini göstermekte geç kalmayacaktır.

Evde bunlar yaşanırken Gülmezlerin bahsettiği yedinci gün gelip çatmıştır. İlyas'ın haklı endişesi yaşanacak felaketi önlemeye yetmez. Ardı sıra gelen tehditlerden yine en masumlar nasibini alır. Özkan'ın yeğeni Taner'le birlikte kurduğu oyun da tıkır tıkır işlemektedir. Ünal bu evrede Hızır'la arası açık olan devlete daha yakın durmak isteyecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm tamamı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN