Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul 65. bölüm tamamı tek parça izlemek için tıkla!

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 65. bölümü ile ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul 65. bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler doğru adrestesiniz. Diriliş Ertuğrul 65. bölümü tek parça halinde nasıl izlenir? İşte Diriliş Ertuğrul 65. bölüm tamamı ve diğer detaylar...

Giriş Tarihi: 16.11.2016 23:45 Güncelleme Tarihi: 16.11.2016 23:59
Diriliş Ertuğrul 65. bölüm tamamı tek parça izlemek için tıkla!
Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayınlanan 65. son bölümünde neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 65. bölümü izlemediyseniz ve internetten izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul 65. bölüm tek parça halinde nasıl izlenir? Bu akşam ki bölümde neler yaşandı? İşte Diriliş Ertuğrul 65. bölüm tamamı izle başlıklı haberimiz...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 65. BÖLÜM ÖZETİ

Candar Bey'in davetiyle Çavdar Obasına misafir olan Ertuğrul Bey, Candar Bey'den beklenmedik bir teklif almıştır. Candar Bey'in yaptığı ortak kilimhane teklifine Ertuğrul Bey ne cevap verecek? Bir tarafta Kayı Obasının içinde bulunduğu ekonomik sıkıntı, diğer yanda ise baştan beri Ertuğrul Bey' le bir türlü yıldızı barışmayan Ural Bey'in varlığı… Ertuğrul Bey'in alacağı kararda bu etkenlerden hangisi daha ağır basacak?

Yeni toprakların yeni kuralları Ertuğrul Bey ve Kayılar için hiç de iyi olmayan sonuçlar meydana getirmiştir. Kervanın basılması ve verilen şehitlerin üzüntüsünün yanında Ertuğrul Bey'in alacağı hangi haber otağda umutların yeniden yeşermesini sağlayacak? Uzun zamandır beklenen ancak beklenmeyen zamanda meydana gelen bir gelişme, Kayı Obasının yeni topraklardaki kaderini nasıl etkileyecek? Kervanın basılması sonucu ağır yaralanan Turgut Alp hakkında herkesi şok edecek gelişme ne olacak? Bütün bunların yanında hayatını Ertuğrul Bey'e borçlu olan Haçaturyan ise borcunu ödemek için atacağı son adımda başarılı olabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 65. BÖLÜM TEK PARÇA NASIL İZLENİR?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi
Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayınlanan 65. bölümünü tek parça halinde TRT 1'in sitesine girerek bulabilirsiniz.

Batuhan'ın kervan baskını sırasında düşürdüğü hançerin Aliyar' ın eline geçmesi Ural Bey' in aklını ziyadesiyle kurcalamaktadır. Ural Bey, bu olayın gizemini çözmeye çalışırken atacağı adım ne olacak? Öte yandan Ertuğrul Bey' i Hanlı Pazar' da dahi görmeye tahammülü yokken, beklenmeyen ortaklık teklifi karşısında nasıl bir tavır sergileyecek? Hançerin Ertuğrul Bey' in eline geçmesine engel olarak Kayı Obası ve Çavdar Obasının arasında çıkacak bir çatışmayı engelleyen Aliyar ise Toktamış Bey'in ölümü ardındaki sır perdesini aralayabilecek mi?

Hanı ve pazarı hükmü altında tutan Simon, ticari savaşı aleni yürütürken, haçlılar için gizliden yürüttüğü savaşta da boş durmamaktadır. Sultanın casusunu öğrenme yolunda çok büyük bir adım atan Simon bu hedefine ulaşabilecekler mi? Bütün bu olaylar olurken yaşanacak hangi gelişme Simon, Ural Bey ve Ertuğrul Bey üçlüsünü aynı masa etrafında toplayacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 64. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kayılar sıkıntıyla geçen uzun bir dönemin ardından yaptıkları kilim ticaretiyle ilk defa rahat bir nefes almışlardır. Ancak bu rahatlık kilimleri taşıyan kervanın baskına uğramasıyla yerini tekrar sıkıntılı bir sürece bırakır. Ertuğrul Bey için daha zor zamanlar başlamıştır. Obanın huzurunu henüz sağlamış olan Ertuğrul Bey tekrar meydana gelen ekonomik sıkıntılarının yanına şehit olan alpların üzüntüsünün eklenmesiyle yeni bir çıkmazla karşı karşıya kalmıştır. İntikam alma duygusu ve siyasi sorunlar arsında kalan Ertuğrul Bey nasıl bir yol izleyecek?

Hırsının kurbanı olan Ural Bey, yaptırdığı baskınla büyük bir riski göze almıştır. Artık yapması gereken hamle bellidir; kendisine doğrultulan suçlamalardan kurtulmak… Olayları uzaktan izleyen Simon, bir anda eline geçen fırsatla dengeleri değiştirme imkânına kavuşmuştur. Bu kozu hiç çekinmeden kullanan Simon hedefine ulaşabilecek midir?

Obaya hızlı bir giriş yapan Aliyar, bir anda ortasında kaldığı ateş çemberinden çıkabilecek midir? Gördükleri karşısında dehşete düşen Aliyar, adalet ve merhamet duygusuyla gerçekler arsında sıkışıp kalmıştır. Aliyar'ın alacağı kararlar ve Candar Bey'in hiç beklenmeyen bir anda Ertuğrul Bey'e yapacağı teklif iki obanın kaderini belirleyecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 65. bölüm tamamı tek parça izlemek için tıkla!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN