Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı yayınlandı izle!

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Bu bölümü ile de izleyenlerin nefesini kesen dizi de gelecek bölümde neler olacağı merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı izlemek isteyenler heyecanla aratmaya başladı. Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı izle başlıklı haberimizden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 16.11.2016 23:17 Güncelleme Tarihi: 17.11.2016 00:00
Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı yayınlandı izle!

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç'in oynadığı TRT 1 ekranlarının vazgeçilemeyen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. 65. bölümün ardından ise Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı izlemek isteyenler heyecanla aratmaya başladı. Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek bölümde izleyiciyi hangi sürprizler bekliyor? İşte Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Candar Bey'in davetiyle Çavdar Obasına misafir olan Ertuğrul Bey, Candar Bey'den beklenmedik bir teklif almıştır. Candar Bey'in yaptığı ortak kilimhane teklifine Ertuğrul Bey ne cevap verecek? Bir tarafta Kayı Obasının içinde bulunduğu ekonomik sıkıntı, diğer yanda ise baştan beri Ertuğrul Bey' le bir türlü yıldızı barışmayan Ural Bey'in varlığı… Ertuğrul Bey'in alacağı kararda bu etkenlerden hangisi daha ağır basacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 66. BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Yeni toprakların yeni kuralları Ertuğrul Bey ve Kayılar için hiç de iyi olmayan sonuçlar meydana getirmiştir. Kervanın basılması ve verilen şehitlerin üzüntüsünün yanında Ertuğrul Bey'in alacağı hangi haber otağda umutların yeniden yeşermesini sağlayacak? Uzun zamandır beklenen ancak beklenmeyen zamanda meydana gelen bir gelişme, Kayı Obasının yeni topraklardaki kaderini nasıl etkileyecek? Kervanın basılması sonucu ağır yaralanan Turgut Alp hakkında herkesi şok edecek gelişme ne olacak? Bütün bunların yanında hayatını Ertuğrul Bey'e borçlu olan Haçaturyan ise borcunu ödemek için atacağı son adımda başarılı olabilecek mi?

Batuhan'ın kervan baskını sırasında düşürdüğü hançerin Aliyar' ın eline geçmesi Ural Bey' in aklını ziyadesiyle kurcalamaktadır. Ural Bey, bu olayın gizemini çözmeye çalışırken atacağı adım ne olacak? Öte yandan Ertuğrul Bey' i Hanlı Pazar' da dahi görmeye tahammülü yokken, beklenmeyen ortaklık teklifi karşısında nasıl bir tavır sergileyecek? Hançerin Ertuğrul Bey' in eline geçmesine engel olarak Kayı Obası ve Çavdar Obasının arasında çıkacak bir çatışmayı engelleyen Aliyar ise Toktamış Bey'in ölümü ardındaki sır perdesini aralayabilecek mi?

Hanı ve pazarı hükmü altında tutan Simon, ticari savaşı aleni yürütürken, haçlılar için gizliden yürüttüğü savaşta da boş durmamaktadır. Sultanın casusunu öğrenme yolunda çok büyük bir adım atan Simon bu hedefine ulaşabilecekler mi? Bütün bu olaylar olurken yaşanacak hangi gelişme Simon, Ural Bey ve Ertuğrul Bey üçlüsünü aynı masa etrafında toplayacak?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ EKİBİNE DESTEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün gece TRT World açılışında Diriliş Ertuğrul dizisini "Benim torunlarım bile bırakmıyorlar, tamamını izlemek yetmiyor, bir de özetini izliyorlar" diyerek övdü. Erdoğan, "Beyefendi izleyememiş. Fırsat bulursa izleyecekmiş" sözleriyle Bayülgen'i de eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TRT World'ün tanıtım gecesinde 'Diriliş Ertuğrul' dizisini övdü. Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Dizi' ödülünü alan 'Diriliş Ertuğrul' ekibi, hostesin yanlış yönlendirmesi sonucu teşekkür konuşması yapmadan kulise gitmişti. Gecenin sunucusu Okan Bayülgen yaşanan karışıklık sonrası yaptığı özür konuşmasında diziyi izlemediğini söylemişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı yayınlandı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN