Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul'da Gündüz ölecek mi? Şok gelişme

Giriş Tarihi: 24.11.2016 00:52 Güncelleme Tarihi: 25.11.2016 14:25
Diriliş Ertuğrul'da Gündüz ölecek mi? Şok gelişme

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanan bölümü ile izleyenlerin nefeslerini kesti. Diriliş Ertuğrul'un bu bölümünün son sahnesi ise akıllarda soru işareti bıraktı. Ertuğrul Beyin oğlu Gündüz Alp ölecek mi? Saldırı sırasında Ertuğrul'un oğlu Gündüz'e ok isabet etmişti. İşte Diriliş Ertuğrul'da Gündüz ölecek mi sorusunun cevabı...

Ekranların tutkuyla seyredilen dizisi Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümü ile izleyicileri ekranlara kilitledi. Sevilen dizinin bu akşam ki bölümünde neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul'da Gündüz ölecek mi? Ertuğrul'un oğlu Gündüz Alp'e ok isabet ederken öleceği veya ölmeyeceği merak konusu oldu. İşte Diriliş Ertuğrul'da Gündüz ölecek mi sorusunun cevabı...DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA GÜNDÜZ ÖLECEK Mİ?

Saldırı esnasında atılan ok Ertuğrul'un oğlu Gündüz'e isabet etti. Saldırı yerine gelen Ertuğrul Bey Gündüz'ü yerde görünce göz yaşlarını tutamaz. Gündüz'ün akibetinin ne olduğu gelecek bölümde belli olacak.DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Kayıların ve Çavdarların ortak kilimhane konusunda anlaşmasının ardından Hanlı Pazarda yeni yer için Simon ile görüşmeler başlar. Yaşanan gelişmelerin ardından kılıçların çekilmesi ile birlikte durumlar başka boyut kazanır. Ertuğrul Bey'in Candar Bey'in teklfini Ural'a rağmen kabul etmesi ile birlikte oluşan durum yeni tehlikeli haberlere gebe olacaktır. Ortaklığa baştan beri karşı olan Ural bunun ardından yeni adımlar atacaktır. Uğradığı baskın ile birlikte yaralanan Turgut Alp beklenmedik bir tepki verir ve herkeste şok etkisi bırakır. Son baskının ardından yaşananların sebebini Ertuğrul'a bağlayan Turgut'un bu durumundan Simon faydalanmak ister.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 66. YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA YAŞANANLAR

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde oldukça hareketli sahneler yaşanıyor.. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinde meydana gelecek olaylardan satır başları..

KILIÇLARIN PARILDADIĞI AN…

Kayıların ve Çavdarların ortak kilimhane konusunda anlaşmasının ardından Hanlı Pazarda kilimhane yeri için Simon ile görüşmeye gidilmiştir. Ancak yaşanan gelişmelerin ardından kılıçların çekilmesiyle süreç başka bir hal almıştır. Çekilen kılıçlar kınlarına kanlı mı girecek, yoksa kansız mı?

RİSKLİ ORTAKLIĞIN BİLİNMEZ AKIBETİ…

Ertuğrul Bey'in Candar Bey'in teklifini Ural'a rağmen kabul etmesinin ardından oluşan durum hangi olaylara gebe olacak? Ortaklığa baştan beri karşı olan Ural'ın bu yeni durum karşısında atacağı adım ne? Bütün bunlar yaşanırken Candar Bey'in Ural'ın işlerini Aliyar'a vermesi, Ural ile Aliyar arasında nasıl bir gerilim yaratacak?

İKİ İHTİMALİN GİZEMİ…

Uğradığı baskının ardından yaralı kurtulan Turgut Alp'ın beklenmeyen tepkisi herkeste şok etkisi yaratmıştır. Son baskının ardından yaşadığı tüm sıkıntıların sebebini Ertuğrul Bey'in aldığı kararlara bağlayan Turgut'un bu durumundan istifade etmeye çalışan Simon, ne tür bir oyun içindedir? Turgut'un hayatta kalmasını sağlayan Maria ile Turgut'un ilişkisinde ne tür gelişmeler olacak? Bütün bunlar olurken Bamsı'yla tekme tokat kavga eden Turgut'un Ertuğrul'la ilk karşılaşmasında neler yaşanacak?

YİĞİDİN BAŞINDAN BELA EKSİK OLMAZ…

Artık birlikte iş yapmak zorunda olan Kayı ve Çavdar kadınlarının bu ortaklığa tepkileri nasıl olacak? Her şeyin iyi olduğu düşünülürken Kayı kadınlarını bekleyen tehlike ne? Sultan'ın bölgedeki gözü olan Ertuğrul Bey'in dünyasını yıkacak olan şok gelişme ne olacak?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul'da Gündüz ölecek mi? Şok gelişme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN