68. yeni bölüm fragmanı tıkla izle!

Giriş Tarihi: 30.11.2016 23:14 Güncelleme Tarihi: 30.11.2016 23:47
Diriliş Ertuğrul 68. yeni bölüm fragmanı tıkla izle!

'un 68. bölüm fragmanı yayınlandı. ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam yine izleyiciyi ekranlara kilitledi. 3. sezonun izleyiciyle buluşmasından itibaren reytinglerdede büyük yükseliş yaşayan Diriliş Ertuğrul, Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline geldi. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünün bitmesinin ardından ise gelecek bölümde neler olacağı merak konusu oldu. izlemek için doğru adrestesiniz. İşte başlıklı haberimiz...

TRT1 ekranlarının heyecan dolu dizisi 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul bu akşam yine TRT ekranlarında sahnedeydi. Sevilen dizinin bu bölümü de heyecanla seyredilerken yeni bölümün sona ermesinin ardından gelecek bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Biz de sizler için nı bu başlık altında derledik. İşte Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı zile başlıklı haberimiz...DİRİLİŞ ERTUĞRUL 68. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Candar Bey'in davetiyle Çavdar Obasına misafir olan Ertuğrul Bey, Candar Bey'den beklenmedik bir teklif almıştır. Candar Bey'in yaptığı ortak kilimhane teklifine Ertuğrul Bey ne cevap verecek? Bir tarafta Kayı Obasının içinde bulunduğu ekonomik sıkıntı, diğer yanda ise baştan beri Ertuğrul Bey' le bir türlü yıldızı barışmayan Ural Bey'in varlığı… Ertuğrul Bey'in alacağı kararda bu etkenlerden hangisi daha ağır basacak?

Yeni toprakların yeni kuralları Ertuğrul Bey ve Kayılar için hiç de iyi olmayan sonuçlar meydana getirmiştir. Kervanın basılması ve verilen şehitlerin üzüntüsünün yanında Ertuğrul Bey'in alacağı hangi haber otağda umutların yeniden yeşermesini sağlayacak? Uzun zamandır beklenen ancak beklenmeyen zamanda meydana gelen bir gelişme, Kayı Obasının yeni topraklardaki kaderini nasıl etkileyecek? Kervanın basılması sonucu ağır yaralanan Turgut Alp hakkında herkesi şok edecek gelişme ne olacak? Bütün bunların yanında hayatını Ertuğrul Bey'e borçlu olan Haçaturyan ise borcunu ödemek için atacağı son adımda başarılı olabilecek mi?

Batuhan'ın kervan baskını sırasında düşürdüğü hançerin Aliyar' ın eline geçmesi Ural Bey' in aklını ziyadesiyle kurcalamaktadır. Ural Bey, bu olayın gizemini çözmeye çalışırken atacağı adım ne olacak? Öte yandan Ertuğrul Bey' i Hanlı Pazar' da dahi görmeye tahammülü yokken, beklenmeyen ortaklık teklifi karşısında nasıl bir tavır sergileyecek? Hançerin Ertuğrul Bey' in eline geçmesine engel olarak Kayı Obası ve Çavdar Obasının arasında çıkacak bir çatışmayı engelleyen Aliyar ise Toktamış Bey'in ölümü ardındaki sır perdesini aralayabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 67.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz'ü ağır yaralı olarak bulmuştur. Yediği ok sonucunda yaralanan Gündüz'ün akıbeti ne olacak? Bir yanda Gündüz'ün acısı, diğer yanda Halime ve Aslıhan'ın eşkıyanın elinde olması Ertuğrul Bey'in hangi zor ve tehlikeli adımları atmasına sebep olacak!

Büyük Görevler, Büyük Bedelleri Gerektirir…

Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Alplar bu pusudan kurtulmaya çalışırken hangi bedeli ödeyeceklerdir? Öte yandan gizli görüşmenin takip edilmesini fark eden Sadettin Köpek, Simon'un bu zafiyeti karşısında ne yapacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA ŞOK GELİŞME!

Hain İçerdeyse Kapı Kilit Tutmaz Derler…

Ural'ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düşmüştür. Bu gelişme karşısında Candar Bey ve Çavdaroğlu Obasının atacağı adım ne olacak? Ural ise kendini bu işten nasıl sıyıracak?

Yiğit Olanın Düşmanı Bir Tane Olmaz…

Eşkıyaların baskın haberini Petrus'tan öğrenen Simon ise bu gelişmeyi kendi çıkarı için nasıl kullanacak? Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor duruma düşmüştür. Hangi adımı atarak bu zafiyetini giderecek? Bunun yanında ta en baştan beri Kayıları ve Çavdarları birbirine kırdırmaya çalışan Simon'un, bu amacını gerçekleştirme uğruna yapacağı büyük hamle ne olacak?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 68. yeni bölüm fragmanı tıkla izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN