Türkiye'nin en iyi haber sitesi

izle - İşte bu bölüme damga vuran sahne...

Giriş Tarihi: 1.12.2016 15:21 Güncelleme Tarihi: 1.12.2016 15:22
Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı izle - İşte bu bölüme damga vuran sahne...

TRT1'in rekortmen dizisi 'un 68. bölümü yayınlandı. Peki çarşamba günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Eruğrul'un nefes kesen bölümünde neler yaşanacak? Diriliş Ertuğrul, 68. bölüm fragmanında intikamın alevleneceğini gösterdi. Kardeşi Gündüz'ün yaralanması ve oba içerisindeki hainin yaklanaması için çabasını sürdüren oba beyine, Simon istediğini verecek. Peki Simon'un getirdiği kişi gerçekten hain midir? İşte ve detaylarını bu içerikten anlık takip edebilirsiniz

son bölümüyle izleyenlere oldukça şaşırtı. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 68.bölüm fragmanıda nefes kesti. Yeni bölümüyle haftaya çarşamba ekranlarda olacak olan Diriliş Ertuğrul'da neler olacak? Aksiyon dolu dizinin son bölümünde artık kılıçlar çekildi. İşte Diriliş Ertuğrul 68.bölüm fragmanı 67. bölümde neler oldu ve diğer tüm detaylar

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç'in yer aldığı, yeni sezonda Kürşat Alnıaçık, Lebip Gökhan gibi oyuncularla kadrosunu genişleten TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş ''Ertuğrul'' 68. bölümü 7 Aralık çarşamba günü ekrana gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 68. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 68.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Gündüz Ertuğrul Bey'den gerçek kılıcını istemesi üzerine Ertuğrul Bey Gündüz'e kılıcın verir. Amanda'nın sorgusuna Banu Çiçek girer. Çiçek olayın gerçeğini Amanda'ya itiraf ettirir. Amanda'nın herşeyi itiraf etmesi üzerine Ural olanları kabul etmez ve Amanda'ya saldırır. Ertuğrul Bey ise Ural'ın yaptığını biliyordur. Lakin vakit gelene kadar Ural'a saldırmayacaktır. Simon Amanda'yı obaya getirdiği için Ural Simon'dan hesap sormak ister. Candar bey kızını Ertuğrul bey ile evlendirmek istiyor lakin Ertuğrul bey istemeyecektir.

GEÇEN BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Büyük Görevler, Büyük Bedelleri Gerektirir…

TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş "Eruğrul" 67. bölümü ile Çarşamba akşamı ekrana geliyor.

TRT 1'in ekranlarında yayınlanan, bir milletin diriliş hikayesini günümüze taşıyan sevilen dizi Diriliş "Ertuğrul" 67. bölümü ile ekranlara gelecek.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç ve Hülya Darcan'ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde Ertuğrul Bey, bir yanda baskında yaralanan oğlu Gündüz'ün acısı ve diğer yandan Halime ve Aslıhan'ın eşkıyanın elinde olmasıyla tehlikeli adımlar atacak.

Büyük Görevler, Büyük Bedelleri Gerektirir…

Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Alplar bu pusudan kurtulmaya çalışırken hangi bedeli ödeyeceklerdir? Öte yandan gizli görüşmenin takip edilmesini fark eden Sadettin Köpek, Simon'un bu zafiyeti karşısında ne yapacak?

Hain İçerdeyse Kapı Kilit Tutmaz Derler…

Ural'ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düşmüştür. Bu gelişme karşısında Candar Bey ve Çavdaroğlu Obasının atacağı adım ne olacak? Ural ise kendini bu işten nasıl sıyıracak?

Eşkıyaların baskın haberini Petrus'tan öğrenen Simon ise bu gelişmeyi kendi çıkarı için nasıl kullanacak? Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor duruma düşmüştür. Hangi adımı atarak bu zafiyetini giderecek? Bunun yanında ta en baştan beri Kayıları ve Çavdarları birbirine kırdırmaya çalışan Simon'un, bu amacını gerçekleştirme uğruna yapacağı büyük hamle ne olacak?

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın yazdığı, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş ''Ertuğrul'' 30 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında olacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı izle - İşte bu bölüme damga vuran sahne...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN