Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH’a ‘en iyi gazete’ ödülü

Yeditepe Üniversitesi Hayalimi Paylaş Topluluğu tarafından gerçekleştirilen anketlerde 2016’nın “En”leri belli oldu. En iyi gazete ödülü, SABAH’a verildi

Giriş Tarihi: 8.3.2017
SABAH’a ‘en iyi gazete’ ödülü
Yeditepe Üniversitesi Hayalimi Paylaş Topluluğu tarafından gerçekleştirilen anketlerde 2016'nın "En"leri belli oldu. En iyi gazete ödülü SABAH gazetesine verildi. Önceki gece düzenlenen ödül töreninde SABAH adına ödülü Eğitim Editörü Ceyda Karaaslan, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Canan Aykut Bingöl'den aldı. Bu yıl 5'incisi düzenlenen ve sunuculuğunu Burçin Şimşek ile Ceyhun Yılmaz'ın yaptığı törene sinema, tiyatro, televizyon ve akademik dünyadan çok sayıda ünlü isim de katıldı. Bir Dilek Tut Türkiye Derneği'nin üniversite temsilcileri olan Yeditepe Üniversitesi Hayalimi Paylaş Topluluğu, yıl boyunca hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden, 3-18 yaş arası çocukların dileklerini gerçekleştiren projeler üretiyor. 2009'dan bu yana çocuklara umut dağıtan, Hayalimi Paylaş Topluluğu, her yıl geleneksel olarak düzenlediği anketlerle Yılın En İyilerini seçiyor. Dilek Ödülleri gecesinden elde edilen gelirle dernek projelerine maddi gelir sağlanıyor.

DUYGULANDIRAN BULUŞMA
Geceye yıllar önce hayati tehlikesi olan bir hastalığa yakalanan ve en büyük dileği bir gitar olan Barış Çalışkanoğlu da katıldı. Çalışkanoğlu sahneye o yıllarda dileğini gerçekleştiren şarkıcı Haluk Levent ile birlikte çıktı. Sahip olduğu gitarla hayata tutunan ve hastalığını yenen Çalışkanoğlu bugün çok başarılı bir müzisyen oldu. Çalışkanoğlu törende Haluk Levent'in ardından Ferman Akgül ile bir sahne performansı gerçekleştirdi. Barış'ın performansı büyük alkış aldı. Çocukların dileklerini gerçekleştirerek projenin destekçileri olan Haluk Levent ile Ferman Akgül'e Bir Dilek Tut Derneği Genel Müdürü Zeynep Ürkün tarafından onur ödülü verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH’a ‘en iyi gazete’ ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN