Türkiye'nin en iyi haber sitesi

21. son bölüm tamamı yayınlandı - izle

efsane sezon finali ile Atv’de seyirci ile buluştu! ’de ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 21. Son bölümü (sezon finali) ile izleyenleri Atv ekranlarına kilitledi. ’da Karadeniz’e veda vakti… Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i için tercih yapmak ölümden beterdir. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Sen Anlat Karadeniz 21. sezon finali bölümü tamamı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 21. son bölümü hemen buradan izleyebilirsiniz…

Giriş Tarihi: 14.6.2018 01:43 Güncelleme Tarihi: 14.6.2018 01:43

Ekranların sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon finali ile Atv ekranlarındaydı ve yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Türkiye'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 21. Son bölüm tamamı yayınlandı! Hemen buradan tek parça olarak izleyebilirsiniz...

Sen Anlat Karadeniz 21. son bölüm tamamı yayınlandı - SAK sezon finali izle

SAK'DA İZLEYENLERİ EKRANLARA KİLİTLEYEN SAHNE:

Vedat, Tahir ve Nefes'in kaçacağını öğreniyor!

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmadı.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beter!

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır? Hepsinin yanıtı Sen Anlat Karadeniz 21. son bölüm tamamında. Hemen izleyin!

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sen Anlat Karadeniz 21. son bölüm tamamı yayınlandı - Sen Anlat Karadeniz sezon finali izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN