Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

Dünyanın en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kim Milyoner Olmak İster'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir? sorusu merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan John Steinbeck adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir? sorusu ve cevabı...

Giriş Tarihi: 3.9.2018 22:03 Güncelleme Tarihi: 3.9.2018 22:04
John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

A) Final Kısmını fareler kemirdiği için

B) Üzerine kahve döküldüğü için

C) Evdeki hizmetçi kitabı çöpe attığı için

D) Köpeği kitabın taslağını yediği için

Cevap: D) Köpeği kitabın taslağını yediği için

Günün sorusu: John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN