Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Bilgisayar ve cep telefonlarıyla entegre edilen kol saatlerine ne ad verilir?

Her gün gerçekleştirdiği canlı yayınlarla yüzbinlerce kişiyi kendine çekmeyi başaran HADİ bu akşam 20.30'da yayınlanacak yarışma için ipucu sorusunu yayınladı. İşte ipucu sorusu: 'Günümüzde dünyanın teknoloji devlerinin büyük bir rekabet içinde olduğu bu ürünün temeli aslında MÖ 4000'lere kadar dayanıyor. En yaygın giyilebilir teknoloji ürünlerinden olup bir bilgisayar veya cep telefonuyla entegre edilen kol saatlerine ne ad verilir' İşte 11 Şubat ...

Giriş Tarihi: 11.2.2019 19:05 Güncelleme Tarihi: 11.2.2019 19:06
Hadi ipucu sorusu: Bilgisayar ve cep telefonlarıyla entegre edilen kol saatlerine ne ad verilir?

Türkiye'de yüzbinlerce kişinin hergün yarıştığı Hadi Bilgi Yarışması'nın bu akşam yayınlanacak programdaki ipucu sorusu yayınlandı. Yarışmanın başlamasından kısa süre sonra yüzbinlerce kişiye hitap eden ve ipucu soruları yüzbinlerce kişi tarafından araştırılan Hadi'nin bugün ki ipucu sorusu:

11 ŞUBAT HADİ İPUCU SORUSU

"Günümüzde dünyanın teknoloji devlerinin büyük bir rekabet içinde olduğu bu ürünün temeli aslında MÖ 4000'lere kadar dayanıyor. En yaygın giyilebilir teknoloji ürünlerinden olup bir bilgisayar veya cep telefonuyla entegre edilen kol saatlerine ne ad verilir"

ARKADAŞINA GÖNDER
Hadi ipucu sorusu: Bilgisayar ve cep telefonlarıyla entegre edilen kol saatlerine ne ad verilir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN