Türkiye'nin en iyi haber sitesi

müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Turkcell iletişim numarası...

Ülkemizin en köklü telekominasyon firmalarından olan müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Turkcell iletişim numarası konusunda gerek Turkcell müşterileri gerekse Turkcell müşterisi olmak isteyenler araştırmalarını sürdürüyor. Hattınızı taşımak için, faturanızı ödemek için yeni kampanyalardan yararlanmak için ile iletişime geçebilirsiniz?

Giriş Tarihi: 19.3.2019 17:20
Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Turkcell iletişim numarası...

Türkiye'de vatandaşların en çok kullandığı şebeke olarak ön plana çıkan Turkcell müşteri hizmetleri arama motoru Google'da en çok aranan konu başlıkları arasında yer alıyor. Faturanızı telefonla ödemek için, yeni kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için, internet paketi satın almak için Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Peki Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI KAÇ?

Eğer Turkcell müşterisiyseniz 532'yi tuşlayarak Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Genel olarak ise Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası; 05325320000 olarak dikkat çekiyor.

Akıllı telefon ve tablet kampanyaları, paket ve tarifeler hakkında detaylı bilgiler, ev interneti, cep interneti, BİP, fizy, TV+, Turkcell platinum, GNÇ konusunda detaylı bilgiler almak için, tarifenizi değiştirmek için, hattınızı farklı şebekelerden Turkcell'e taşımak için Turkcel müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Turkcell iletişim numarası...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN