Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sorusu cevabı: Haber'de "" isimli belgesel dizilerinde yer alan doğa bilimcimizin ismi nedir? (25 Nisan hadi ipucu)

Son dönemin en popüler bilgi yarışmalarından olmasının yanı sıra mobil platformlardaki ilk canlı bilgi yarışması olma özelliğini de bünyesinde barındıran Hadi’nin bu akşamki ipucu sorusu yayınlandı. Hadi Instagram hesabından yapılan paylaşım şu şekilde: Bugünkü ipucumuz Haber'de "" isimli belgesel dizilerinde yer alan doğa bilimcimiz ile ilgili sevgili hadiciler. Bu programlarda, doğada nasıl hayatta kalınacağına dair eğitici bilgiler veren sunucumuz, insan neslinin gittikçe doğadan uzaklaşması, şehirleşme ve beraberinde gelen hastalıklar gibi konulara da değiniyor. Bu sunucunun ismini bilenler? Sabah.com.tr ekibi olarak sizler için hazırladık…

Giriş Tarihi: 25.4.2019 19:50 Güncelleme Tarihi: 25.4.2019 19:54
Hadi İpucu sorusu cevabı: TRT Haber'de Doğadaki İnsan isimli belgesel dizilerinde yer alan doğa bilimcimizin ismi nedir? (25 Nisan hadi ipucu)

Son dönemin en popüler bilgi yarışmalarından olmasının yanı sıra her programı yüzbinlerce kişi tarafından izlenen Hadi'nin bu akşamki ipucu sorusu yayınlandı. Her yarışma öncesi katılımcılara bir soru bilme hakkını veren Hadi'nin ipucu soruları vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Peki, bu akşamki büyük ödüllü Hadi İpucu sorusunun yanıtı ne? İşte Hadi Instagram hesabından yapılan paylaşım: Bugünkü ipucumuz TRT Haber'de "Doğadaki İnsan" isimli belgesel dizilerinde yer alan doğa bilimcimiz ile ilgili sevgili hadiciler. Bu programlarda, doğada nasıl hayatta kalınacağına dair eğitici bilgiler veren sunucumuz, insan neslinin gittikçe doğadan uzaklaşması, şehirleşme ve beraberinde gelen hastalıklar gibi konulara da değiniyor. Bu sunucunun ismini bilenler?' 25 Nisan Hadi İpucu sorusu cevabı…Ü

25 NİSAN HADİ İPUCU SORUSU CEVABI! TRT HABER'DE "DOĞADAKİ İNSAN" İSİMLİ BELGESEL DİZİLERİNDE YER ALAN DOĞA BİLİMCİMİZİN İSMİ NEDİR?

Bu akşamki Hadi İpucu sorusunun yanıtını diğer sayfada bulabilirsiniz…

ARKADAŞINA GÖNDER
Hadi İpucu sorusu cevabı: TRT Haber'de "Doğadaki İnsan" isimli belgesel dizilerinde yer alan doğa bilimcimizin ismi nedir? (25 Nisan hadi ipucu)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN