Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1.bölüm fragmanı yayında! Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm fragmanı izle

STAR TV ekranlarına yeni bir soluk geliyor. Yeni yaz dizilerinden olan ekran serüvenine bu akşam başlıyor. Başrollerini Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu’nun paylaştığı Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni yaz dönemine damga vuracak olan Benim Tatlı Yalanım izleyiciyi ekrana bağlayacak gibi görünüyor. Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm fragmanı izle!

Giriş Tarihi: 13.6.2019 16:13
Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm fragmanı yayında! Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm fragmanı izle

STAR TV ekranlarında bu akşam yeni yaz dizisi başlayacak. Yaz dönemine yeni bir soluk getiren ve konusuyla izleyiciyi heyecana düşürecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. 1.bölüm tanıtım fragmanı da yayınlanan Benim Tatlı Yalanım oyuncu kadrosu ve konusuyla merak uyandırıyor. Nejat ve Suna'nın beyaz bir yalanla başlayıp, heyecan dolu aşk hikayesi merak ediliyor. Benim Tatlı Yalanım ilk fragmanları yayına girdi. Vatandaşlar romantik komedi dizisi Benim Tatlı Yalanım oyuncularını merak ediyor. Peki Benim Tatlı Yalanım oyuncuları kimler? Konusu nedir?

BENİM TATLI YALANIM KONUSU

Ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna'nın masum görünen bir yalanla başlayan ve izleyenleri sarıp sarmalayacak bir aşka doğru ilerleyen, sürprizlerle dolu hikayesi...

Her şey Tatlı Bir Yalanla Başlıyor…

Nejat Yılmaz, kızı Kayra'yla birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Kayra'nın annesi Aylin, Kayra daha bebekken onları terk etmiş, Nejat da küçük kızı terk edilmenin acısını çekmesin diye, annesinin Afrika'da çok önemli görevleri olduğunu söylemiş ve senelerce kızına annesinin ağzından mektuplar yazmıştır. Kayra'nın 6. Yaş doğum günü yaklaşırken, Nejat, Kayra'nın annesi doğum gününde gelmesini beklediğini öğrenir. Nejat, Kayra'yı bu düşüncesinden uzaklaştırmaya çalışsa da küçük kız büyük bir hevesle annesinin geleceğine inanmaktadır. Çaresiz kalan Nejat, senelerdir konuşmadığı eski karısı Aylin'e ulaşmaya çalışır.

Suna Doğan, uzun zamandır gerçekleştirmeye çalıştığı hayaline ulaşmak üzeredir. Küçük bir çocukken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açacak, annesinin hatırasını yaşatacaktır. Abisi Rafet'in aldığı borç yüzünden aile yadigari kahvehanelerine haciz gelmesiyle Suna'nın bütün hayalleri bir avuç toza dönüşür. Suna ve ailesi, ailenin ekmek teknesini kaybetmemek için birkaç gün içinde 200 bin TL bulmak zorundadır. Tüm aile kara kara bir çıkış yolu ararken, reklam filmi için mekan bakmakta olan Nejat'ın yolu kahvehaneye düşer. Suna, Nejat'ın kahvehaneyi almak isteyen aç gözlü bir iş adamı olduğunu zannedince Nejat'ı kovmaktan beter eder. Suna daha sonra Nejat'ın kim olduğunu öğrenir ve yaptıkları yüzünden pişman olur. Eğer Nejat kahvehaneyi reklam filmi için kiralarsa paranın en azından bir kısmını elde edeceğini düşünür. Ablası Saniye ve en yakın arkadaşı Burcu'nun gazıyla Nejat'tan özür dilemek üzere yola çıkar.

Bu sırada Nejat, eski karısı Aylin'in gelmeyeceğinden emin olmuş, kızı Kayra'ya gerçeği söylemek üzere hazırlık yapmaktadır. Kayra'nın yıkılacağını düşünen Nejat perişan bir haldeyken Suna elinde özür dileme pastasıyla, kapısında belirir. Suna, kendini zorla içeri davet ettirir ve beraberinde gelişen olaylar Suna ve Nejat'ın kontrolünden çıkar. Sabah olduğunda Suna ve Nejat'ı yeni bir sürpriz beklemektedir. Kayra, doğum günü sabahında evinde gördüğü Suna'yı annesi Aylin zanneder. Bu yanlış anlaşılma Suna ve Nejat'ı hiç ummadıkları bir evcilik oyununun içine düşürür.

Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran 2019 Perşembe akşamı saat 20:00'da STAR TV'de..

BENİM TATLI YALANIM TANITIM FRAGMANI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm fragmanı yayında! Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm fragmanı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN