Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika haberi: çöktü mü? Twitter'a neden girilmiyor? Ana sayfa akışı yenilenmiyor sorunu...

Gelen son dakika haberine göre 'a dünya genelinde erişim problemi yaşandı. Kullanıcılar, saati ile 21.46'dan itibaren "Twitter çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırırken, dünya genelinde internet sitelerinin anlık trafik ve erişebilirlik durumlarını gösteren DownDetector'de de Twitter'a erişim probleminin haritası yer aldı. Bu haritaya göre birçok ülkede Twitter'a giriş yapmak isteyen kullanıcılar "Ana sayfa akışı yenilenemedi" uyarısı ile karşılaştı. Peki, Twitter'a neden girilemedi?

Giriş Tarihi: 11.7.2019 22:56 Güncelleme Tarihi: 11.7.2019 23:14
Son dakika haberi: Twitter çöktü mü? Twitter'a neden girilmiyor? Ana sayfa akışı yenilenmiyor sorunu...

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip Twitter sosyal platformuna Perşembe günü akşam saatlerinde erişim problemi başladı. Twitter'a mobil ve masaüstünden giriş yapmak isteyen kullanıcılar "Ana sayfa akışı yenilenemedi" sorunu ile karşılaştı. Twitter'a giriş yapamayan kullanıcılar "Twitter çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Down Dedector'de yer alan haritada da Twitter'a erişemeyen ülkeler ve bölgeleri yer alıyor.

TWITTER ÇÖKTÜ MÜ?

"Twitter çöktü mü?" sorusu, akşam saatleri itibariyle günün en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı. Bunun nedeni, dünya çapında Twitter'a erişim probleminin yaşanması. Twitter ana sayfasına giriş yapmaya çalışan bireyler, teknik bir problem yaşandığına dair uyarı aldı. Sorun ile ilgili Twitter tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika haberi: Twitter çöktü mü? Twitter'a neden girilmiyor? Ana sayfa akışı yenilenmiyor sorunu...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN