Türkiye'nin en iyi haber sitesi

puan durumu açıklandı! İşte ve sahibi...

Kanal D’nin heyecan dolu yarışma programı gün birincisi ve puan durumu açıklandı. Haftanın sonuna yaklaşırken gelinler hünerlerini sergilemeye ve puanlarını yükseltmeye devam ediyor. ’in eğlenceli sunumuyla Gelinim Mutfakta Çarşamba günü yayınlanan 333. Bölümünde yer yerinden oynadı. Bugünkü bölümde Hüsniye Hanım, günün yarışma yemeğini beğenmedi ve verdiği tepki eleştirilere neden oldu. Peki 21 Ağustos Gelinim Mutfakta bugün birincisi kim oldu, puan durumu nasıl?

Giriş Tarihi: 21.8.2019 15:49 Güncelleme Tarihi: 21.8.2019 15:50
Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! İşte 21 Ağustos Gelinim Mutfakta gün birincisi ve çeyrek altının sahibi...

Fatih Ürek'in kahkaha ve heyecan dolu yarışması Gelinim Mutfakta gün birincisini ve puan durumunu açıkladı. Kaynanaların gelinlerine puan verdiği yarışma formatında en yüksek puanı alan gün sonunda çeyrek altının sahibi oluyor. Peki Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl?

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU AÇIKLANDI

Hatice ve Gülcan 9 puanla ikinciliği paylaştı. Günün en düşük puanını ise 6 puanla Hülya aldı.

Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi gelin 17 puanla Ezgi oldu.

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak olan 333. Bölümün fragmanı yayında! Hüsniye Hanım, günün yarışma yemeğini beğenmiyor ve verdiği tepki eleştirilere neden oluyor!

Gülcan, Hüsniye Hanımın kaynanası Besime Hanıma hediye ettiği tabureyi sert bir şekilde kendisine iade ediyor! Bu olayı gören gelin ve kaynanalar Gülcan'ın tavrına çok şaşırıyorlar! Günün yarışma konusu olan yemek kaynanalar tarafından beğenilmiyor ve gelinleri rencide edici eleştiriler alıyor!

GELİNİM MUTFAKTA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ezgi: 15

Gülcan: 7

Hatice: 14

Hülya: 8

Gelinim Mutfakta puan durumu ve gün birincisi açıklandı. En yüksek puanı alan ve çeyrek altının sahibi gelin 15 puanla Ezgi oldu. Hatice 14 puanla ikinci sırayı aldı.7 puanla en düşük puanını alan Gülcan, en düşük puanı alan ikinci gelin 8 puanla Hülya oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! İşte 21 Ağustos Gelinim Mutfakta gün birincisi ve çeyrek altının sahibi...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN