Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filminin konusu nedir? Savaş Vadisi filminin oyuncu kadrosunda kimler bulunuyor?

Show Tv ekranlarına bu akşam gelecek olan filmi için geri sayım başladı. Heyecanı doruklara kadar çıkaracak olan ve televizyon ekranlarına ilk kez gelecek olan film 2016 yılı yapımı dram ve biyografik türlerinde. Avustralya ve ABD iş birliği ile yapılan filmin yönetmeni ise ünlü isim Mel Gibson. Başrollerinde ünlü isimlerin yer aldığı, güçlü senaryosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan nedir? Savaş Vadisi filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Giriş Tarihi: 5.11.2019 18:45 Güncelleme Tarihi: 5.11.2019 18:45
Savaş Vadisi filminin konusu nedir? Savaş Vadisi filminin oyuncu kadrosunda kimler bulunuyor?

Tek bir kurşun sıkmadan 75'e yakın kişiyi kurtaran kahramanın hikayesinin ele alındığı Savaş Vadisi filmi için geri sayım başladı. Show Tv ekranlarında ilk kez yayınlanacak olan filmin yönetmen koltuğunda da ünlü isim Mel Gibson oturuyor. 2016 yılı yapımı dram ve biyografik türlerine sahip olan Savaş Vadisi filminin konusu nedir? Savaş Vadisi filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

TELEVİZYON EKRANLARINA İLK KEZ GELECEK OLAN SAVAŞ VADİSİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Savaş Vadisi, tek bir kurşun sıkmadan 75'e yakın kişiyi kurtaran kahramanın hikayesini ele alıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin 2. Dünya Savaşı'na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da birçok Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olur. Ancak dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk başta çok sert tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile çıkar. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde savaş alanına gitmeyi çoktan göze almıştır. Amerikan tarihinin ilk Onur Madalyası'na layık görülen vicdani retçisi olan Doos'un gerçek yaşam hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmeni ise Mel Gibson...

SAVAŞ VADİSİ FİLMİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Andrew Garfield

Teresa Palmer

Sam Worthington

Luke Bracey

Hugo Weaving

Rachel Griffiths

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Savaş Vadisi filminin konusu nedir? Savaş Vadisi filminin oyuncu kadrosunda kimler bulunuyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN