Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MasterChef'in 'i hakkında kimsenin bilmediği o gerçek: MasterChef Mehmet 'in neden eli cebinde, parmakları yok mu?

MasterChef programındaki ustalığı ve yarışmacılara takındığı tavır ile dikkatleri üzerine çeken , yarışmayı takip edenler tarafından da en çok araştırılan kişilerin arasında yer alıyor. Öyle ki, Mehmet Yalçınkaya'nın hayatı olduğu kadar yarışmada sürekli sol elinin cebinde olması, izleyenler tarafından sosyal medya çeşitli şekillerde değerlendiriliyor. Hâl böyle olunca da, 'Mehmet 'in parmakları yok mu, parmaklarına ne oldu?' sorusunun cevabı oldukça merak ediliyor. Peki, Mehmet Şef'in neden eli cebinde? İşte, ünlü ismin hayatından öne çıkan satır başları ve şaşırtan o gerçek...

Giriş Tarihi: 3.12.2019 19:07 Güncelleme Tarihi: 3.12.2019 19:09
MasterChef'in Mehmet Şef'i hakkında kimsenin bilmediği o gerçek: MasterChef Mehmet Şef'in neden eli cebinde, parmakları yok mu?

Televizyon ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasıyla adından söz ettiren , programdaki sert mizacı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yarışmacılara yönelik sert bir tavır takınan Mehmet , aynı zamanda en çok araştırılan kişilerin de başında yer alıyor. Öyle ki, MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın hayatı olduğu kadar, elinin sürekli cebinde olması da izleyenler tarafından sosyal medyada son derece çeşitli şekillerde yorumlanıyor.

MASTERCHEF 3 ARALIK BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

MASTERCHEF MEHMET ŞEF'İN NEDEN ELİ CEBİNDE?

Zira, Mehmet Şef'in yarışmacılara 'Yemeği siz bölün, ben çatallarım' demesi de izleyenlerin konuya yönelik bilgi edinmesine neden oluyor. Peki, Mehmet Şef'in parmakları yok mu, parmaklarına ne oldu? İşte, ünlü ismin hayatından öne çıkanlar ve hakkında bilinmeyen o gerçek;

ARKADAŞINA GÖNDER
MasterChef'in Mehmet Şef'i hakkında kimsenin bilmediği o gerçek: MasterChef Mehmet Şef'in neden eli cebinde, parmakları yok mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN