Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3. ATV ile canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümü ile ATV'de!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi , 3. yeni bölümü ile şimdi ATV ekranlarında! Kuruluş Osman son bölümde, can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti. Yayınlanan iki bölümü ile oldukça sevilen ve reytingleri alt üst eden Kuruluş Osman dizisi, 3. bölümde de nefes kesen sahneleri ile şimdi seyirci karşısına çıkıyor. İşte, Kuruluş Osman ATV ile canlı izleme ekranı!

Giriş Tarihi: 4.12.2019 20:01 Güncelleme Tarihi: 5.12.2019 02:08 ABONE OL
Kuruluş Osman 3. yeni bölüm ATV ile canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümü ile ATV'de!

Kuruluş Osman, 3. yeni bölümü ile şimdi ATV ekranlarında! Kuruluş son bölümde, Can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti. İşledikleri cinayeti Osman'ın üstüne atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna emin oldukları Osman'ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey'in kızı Aygül'ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi. Haberimizin detaylarından, Kuruluş Osman 3. yeni bölümü ATV canlı izleme ekranı ile hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM ATV İLE HEMEN İZLE

Kuruluş Osman yeni bölümü, bu bağlantıya tıklayarak ATV'nin resmi internet sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 3.BÖLÜM FRAGMAN

Kuruluş Osman 3. Bölüm (4 Aralık 2019 Çarşamba) son fragmanı yayınlandı izle! İhanet cezasız kalmaz...

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti. İşledikleri cinayeti Osman'ın üstüne atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna emin oldukları Osman'ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey'in kızı Aygül'ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi.

Burçin'den aldıkları haberle harekete geçen Dündar Bey yanına Kayı beylerinden Bamsı ve Samsa'yı alarak kaleye gelmişti. Kale'ye gelen başka bir isim daha vardı; organize ettiği Tekfur suikastı başarısız olan Efendi Yannis'te artık kaledeydi. Her şeye rağmen kale askerlerinin içine sızan Osman, kaleye giren Bamsı Bey'e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu. Yapacaklarını zekice kurgulayan Osman, zindana atılmasına rağmen kurtulmuş ve Sofia'nın peşine taktığı avcı namlı Teokles'i esir almıştı. Helen ile Sofia'nın koridordaki koşuşturmasını gören Kalanız, cinayet ortağı olan Sofia'nın başka işler karıştırmasından şüphelenerek peşine düşmüştü. Teokles'i yakalayan Osman'ın önü ise Edebalı'ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş tarafından kesilmişti. Bu üçlünün ardından çıkan Bala Hatun, Osman'ı, Edebalı'ya götürmüştü. Acaba Edebalı, Osman'a neler anlatacak? Kızı kaçırılan Dündar ve bu olayların sorumlusu olarak Osman'ı gören Zöhre ile Batur nasıl bir plan yapacaklar? Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuruluş Osman 3. yeni bölüm ATV ile canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümü ile ATV'de!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN