Türkiye'nin en iyi haber sitesi

47. yeni bölüm ATV ile canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile ATV'de!

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi , 47. yeni bölümü ile şimdi ATV ekranlarında! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde, Şermin'in Hünkar'dan intikam hareketi, "Devlerin Aşkı"nı Çukurova'ya duyuruyor! Şermin'in gizlice çektiği fotoğraf gazetede yer alınca, hem konakta hem tüm Adana'da yer yerinden oynayacak. Nefes kesen hikayesi ve duygu yüklü sahneleri ile Bir Zamanlar Çukurova, 47. bölümü ile şimdi seyirci karşısına çıkıyor. İşte, ATV ile canlı izleme ekranı!

Giriş Tarihi: 5.12.2019 19:54 Güncelleme Tarihi: 27.12.2019 09:36 ABONE OL
Bir Zamanlar Çukurova 47. yeni bölüm ATV ile canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile ATV'de!

Bir Zamanlar Çukurova, 47. yeni bölümü ile şimdi ATV ekranlarında! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde, gazete haberi, Demir'i annesinden vazgeçme noktasına getirecektir. Yılmaz ise, bu durumu bir zafer olarak nitelendirir. İkisinin de kendi aşkları için girdikleri savaş, gözlerini "aşk" göremeyecek kadar kör etmiştir. Gaffur'un bir türlü tamirhaneye götüremediği otomobili Züleyha'yı yine yolda bırakır. Yılmaz'ın bir kez daha Züleyha ve Adnan'ı aracına alması Demir'i çıldırtır. Haberimizin detaylarından, Bir Zamanlar Çukurova 47. yeni bölümü ATV canlı izleme ekranı ile hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM ATV İLE HEMEN İZLE

Bir Zamanlar Çukurova 47. son bölümü ve 48. yeni bölüm fragmanı izlemek için TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şermin'in Hünkar'dan intikam hareketi, "Devlerin Aşkı"nı Çukurova'ya duyuruyor! Şermin'in gizlice çektiği fotoğraf gazetede yer alınca, hem konakta hem tüm Adana'da yer yerinden oynayacak!

Hünkar'ın itibarını yok etmek için yapılan plan, Fekeli'yi adeta ateşliyor! Fekeli önce, mahremini ortaya dökenleri bulmak için eline silahını alıyor! Sonra da iki ailenin ve tüm hastane personelinin önünde Hünkar'a 40 yıl gecikmiş sorusunu soruyor: "Benimle evlenir misin?"

DEMİR AKLINI KAYBEDECEK! YILMAZ İSE ZAFER SARHOŞLUĞU İÇİNDE!

Gazete haberi, Demir'i annesinden vazgeçme noktasına getirecektir. Yılmaz ise, bu durumu bir zafer olarak nitelendirir. İkisinin de kendi aşkları için girdikleri savaş, gözlerini "aşk" göremeyecek kadar kör etmiştir.

Bir Zamanlar Çukurova 47. Bölüm (5 Aralık 2019 Perşembe) son fragmanı yayınlandı izle! Hüzünlü aşkta...

ZÜLEYHA VE YILMAZ AYNI OTOMOBİLDE!

Gaffur'un bir türlü tamirhaneye götüremediği otomobili Züleyha'yı yine yolda bırakır. Yılmaz'ın bir kez daha Züleyha ve Adnan'ı aracına alması Demir'i çıldırtır. Ancak, Yılmaz ve Züleyha çiftliğe ulaştığı andan itibaren gelişen olaylar, kimsede bu durumu sorgulayacak hal de bırakmayacaktır.

AŞKIN ALEVİ FADİK'İ Mİ SARDI?

Gülten'e ilgisini fark etse de, Çetin'e ilgi göstermekten vazgeçmeyen Fadik, gittikçe de kendini kaptırır. Aslında kendisiyle ilgilenildiğine inanmak için elinden geleni yaparken, aşk ateşiyle birlikte kendini gerçekten alevler içinde buluverir!

bu hafta aşkın zamana karşı verdiği savaş ile ekranda olacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir Zamanlar Çukurova 47. yeni bölüm ATV ile canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile ATV'de!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN