Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filmin konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekildi?

Beyazperdenin ardından televizyonda yayınlanacak olan filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Komedi ve romantik türdeki filmin başrollerinde Jess Molho ve Müge Boz yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Erhan Baytimur’un yer aldığı filmde bu iki insanın arasında hüzünlü, bir o kadar da komik bir aşk hikayesi izleyicisiyle buluşacak. 2019 yılında vizyona giren filmin oyuncu kadrosu ve konusunun yanında çekildiği yerlerde merak konusu oldu. Bu akşam ilk kez yayınlanacak olan nerede çekildi? Çat Kapı Aşk filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Giriş Tarihi: 25.3.2020 18:22 ABONE OL
Çat Kapı Aşk filmin konusu ne, oyuncuları kimler? Çat kapı Aşk filmi nerede çekildi?

Bu akşam ekrana gelecek olan Çat Kapı Aşk filmi için heyecan dorukta. Bu iki insanın arasında hüzünlü, bir o kadar da komik bir aşk hikayesi başlayan filmin başrolünde Jess Molho ve Müge Boz yer alıyor. Medya gündemini takip edenler '' Çat Kapı Aşk filmin konusu ne, oyuncuları kimler?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. 2019 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Erhan Baytimur üstleniyor. Bu akşam ilk kez televizyonda yayınlanacak olan filmin çekim yerleri ise merak konusu oldu. Peki Çat Kapı Aşk filmin konusu ne, oyuncuları kimler? Çat kapı Aşk filmi nerede çekildi?

ÇAT KAPI AŞK FİLMİ KONUSU NEDİR?

Su, hayatının aşkının bir gün mutlaka kendisini bulacağına inanan hayalperest bir kadındır. Aras ise herkesten gizlemeye çalıştığı rahatsızlığından muzdarip olan genç bir avukattır. Bir gün Su, Aras ile yolda çarpışınca onun hayatının aşkı olabileceğini düşünür. Hayatının aşkının o olup olmadığına dair bir işaret bekleyen Su, çok geçmeden bir mucize ile karşılaşır. Alt katına taşınan ve kendisinden gürültü yaptığı için şikayetçi olan komşusunu daha görmeden sinir olan Su, komşusunun Aras olduğunu öğrenmesiyle büyük bir şok yaşar. Beklenen aşk bacayı sardığındaysa Aras ve Su kendisini masalsı bir hikayenin içerisinde bulur.

ÇAT KAPI AŞK OYUNCULARI KİMLER?

Müge Boz – Su

Jess Molho – Aras

Nergis Kumbasar – Ayten

Elmaddin Jafarov – Neriman

Ibrahim Selim – Psikolog

Ipek Bagriacik – Hande

Duygu Çetinkaya – Berna

ÇAT KAPI AŞK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çat Kapı Aşk filminin çekimleri İstanbul'da yapıldı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Çat Kapı Aşk filmin konusu ne, oyuncuları kimler? Çat kapı Aşk filmi nerede çekildi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA