Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filmi konusu nedir? oyuncuları kimler?

Sinema tarihinin en sevilen serilerinden bir tanesi olan filmi bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. 2014 yapımı filmde Amerikan Özel Kuvvetleri tetikçisi Charlie Snow milisleri öldürür; ancak milislerin lideri Yevon kaçmayı başarır. Charlie sağ salim evine, ailesinin yanına döner. Yevon intikam almak için onun ve ailesinin peşine düşmüştür. Heyecan ve aksiyonu bir arada barındıran filmde füze taşıyan Amerikan Ordusu’na ait bir araç Türkiye dolaylarındaki ıssız bir bölgede yol almaktadır. Peki konusu nedir? Hedef filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Giriş Tarihi: 25.3.2020 13:36 ABONE OL
Hedef filmi konusu nedir? Hedef filmi oyuncuları kimler?

Bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Hedef filmi konusu ve oyuncuları binlerce vatandaş tarafından araştırılmaya başlandı. Aksiyon ve gerilim türündeki yapım 2014 yılında vizyona girmiş efsane filmler arasında yerini alırken konu olarak ise Füze taşıyan Amerikan Ordusu'na ait bir araç Türkiye dolaylarındaki ıssız bir bölgede yol almaktadır. Doğu Avrupalı bir grup milis aracı kaçırmaya kalkar. Henüz izlememiş veya tekrar izlemek isteyenler için ekranlara gelecek olan yapım ile ilgili tüm detayları bir araya derledik. Peki, Hedef filmi oyuncuları kimler? Hedef filmi konusu nedir? İşte detaylar

HEDEF FİLMİ KONUSU NEDİR?

Füze taşıyan Amerikan Ordusu'na ait bir araç Türkiye dolaylarındaki ıssız bir bölgede yol almaktadır. Doğu Avrupalı bir grup milis aracı kaçırmaya kalkar. Amerikan Özel Kuvvetleri tetikçisi Charlie Snow milisleri öldürür; ancak milislerin lideri Yevon kaçmayı başarır. Charlie sağ salim evine, ailesinin yanına döner. Yevon intikam almak için onun ve ailesinin peşine düşmüştür.

HEDEF FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Ryu Seung-ryong , Lee Jin-wook , Yu Jun-sang , Kim Sung-ryung , Jo Yeo-jeong , Jo Eun-ji , Lee Hyun-Wook

ARKADAŞINA GÖNDER
Hedef filmi konusu nedir? Hedef filmi oyuncuları kimler?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA