Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filmi nerede çekildi? Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ve oyuncuları!

Bu akşam Kanal D ekranlarına gelecek olan filmi için geri sayım başladı. 2017 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Müfit Can Saçıntı oturuyor. Dramatik komedi türünde olan film güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile vizyona girdiği andan itibaren kısa sürede beğenilmişti. Müfit karakterinin acı bir gerçeği öğrenmesi sonucu sıra dışı bir kahramana dönüşmesini konu alana ? İşte Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ve oyuncuları!

Giriş Tarihi: 26.3.2020 17:52 ABONE OL
Yaşamak Güzel Şey filmi nerede çekildi? Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ve oyuncuları!

Yaşamak Güzel Şey filmi için heyecan dorukta. Bu akşam Kanal D ekranlarına gelecek olan film 2017 yılında vizyona girmiş olup yönetmen koltuğunda Müfit Can Saçıntı oturuyor. Dramatik komedi türünde olan filmde Müfit karakterinin acı bir gerçeği öğrenmesi sonucu sıra dışı bir kahramana dönüşmesi ele alınıyor. Buna göre; Yaşamak Güzel Şey filmi nerede çekildi? Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ve oyuncuları!

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY FİLMİ KONUSU

Müfit'in acı bir gerçeği öğrenmesi sonucu sıra dışı bir kahramana dönüşmesini konu alıyor. Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulayınca, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri İstanbul'da Atatürk Arboretumu'nda gerçekleştirildi.

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY OYUNCULARI

Müfit Can Saçıntı

Yasemin Conka

Zihni Göktay

Günay Karacaoğlu

Reha Özcan

ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşamak Güzel Şey filmi nerede çekildi? Yaşamak Güzel Şey filmi konusu ve oyuncuları!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA