Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve kimdir, kaç yaşında? Survivor tablolarını satın alan Ahmet Acar ve Şenol Şankaya ne iş yapıyor?

Survivor yarışmasında gönüllülerin yarışma amacıyla yaptığı tabloya 100 bin TL'lik alıcının çıkması haberi tüm Türkiye'nin gündemine geldi. Açık arttırmaya çıkan iki takımın yaptığı tabloların gelirlerinin ülkemizdeki corona virüsü salgını sürecine destek amaçlı başlatılan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağışlanacağı bilinirken gönüllülerin tablosunu Acar Home şirketinin sahibi büyük bir meblağ ödeyerek satın aldı. Aynu zamanda Bursasporlu Şenol Şenkaya da aynı şekilde ünlüler takımının yaptığı tabloyu satın alan isim oldu. Bu durum sonrasında gündeme gelen iki isim; ve kimdir? Survivor tablolarını satın alan Ahmet Acar ve Şenol Şankaya ne iş yapıyor, kaç yaşında? Soruları ile araştırılmaya başlandı. İşte detaylar…

Giriş Tarihi: 20.5.2020 13:18 Son Güncelleme: 20.5.2020 13:18 ABONE OL
Ahmet Acar ve Şenol Şankaya kimdir, kaç yaşında? Survivor tablolarını satın alan Ahmet Acar ve Şenol Şankaya ne iş yapıyor?

ve kimdir? Survivor tablolarını satın alan Ahmet Acar ve Şenol Şankaya ne iş yapıyor, kaç yaşında? Soruları iki iş insanının Survivor'da ünlülerin ve gönüllülerin yaptıkları tabloları satın almaları ile beraber gündemdeki yerini aldı. Bilindiği üzere bu şekilde ufak ödül oyunları bu sene yarışmada gerçekleşmeye devam ederken bu tabloların gelirlerinin koronavirüs ile mücadele kapsamında yürütülen Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağışlanacağı açıklanmıştı. Ardından gönüllülerin tablosuna tam 100 bin TL ödeyerek satın alan Acar Home'un sahibi Ahmet Acar yaptığı bu hareket ile büyük ilgi gördü. İşte konuya dair detaylar…

ACAR HOME'UN SAHİBİNDEN ALKIŞLANACAK HAREKET! O TABLOYA 100 BİN TL ÖDEDİ!

Survivor yarışmasında görev oyunları için yarışmacıların gerçekleştirdiği tabloların gelirlerinin Biz Bize Yeteriz Türkiyem kapsamındaki kampanyaya bağışlanacağının açıklanması sonrası açık arttırmaya çıkan iki tablo da sahiplerini buldu. Ünlüler takımının tablosunu Şenol Şankaya satın alırken, gönüllüler takımının tablosuna 100 bin TL ödeyen Ahmet Acar oldukça dikkat çekti.

İşte kendilerine dair merak edilen detaylar…

ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Acar ve Şenol Şankaya kimdir, kaç yaşında? Survivor tablolarını satın alan Ahmet Acar ve Şenol Şankaya ne iş yapıyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA